لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76444 شناسه خبر: 76444

آب گرفتی معابر در ۳ ‌نقطه آستانه‌اشرفیه/تمامی معابر تا پایان امشب بازگشایی می‌شوند

شهردار آستانه‌اشرفیه از آب‌گرفتگی در سه‌نقطه آستانه‌اشرفیه اشاره و از رفع این مشکل تا ساعات آینده خبر داد و گفت: تمامی معابر این شهر تا پایان امشب بازگشایی می‌شوند.

محمد دانش شکیب دقایقی پیش در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ با اشاره به آخرین وضعیت آب‌گرفتگی معابر در این شهر اظهار کرد: جلسه ستاد مدیریت بحران در اوایل هفته گذشته برگزار و تمامی تمهیدات اندیشیده شده بود ولی میزان باراندگی به‌قدری زیاد بود که خروجی‌های آب در آستانه‌اشرفیه توان خروج سریع آب را نداشته است.

وی با اذعان به اینکه میزان حجم باران باریده شده در آستانه‌اشرفیه فراتر از مقدار پیش‌بینی‌شده بوده است، گفت: چیزی در حدود یک الی دو ساعت بارش باران بسیار شدیدی در این شهر باریده شد که دو تا سه منطقه دچار آب‌گرفتگی شده که تا چند ساعت دیگر این مشکل برطرف خواهد شد.

شهردار آستانه‌اشرفیه با تأکید بر آمادگی کامل ستاد بحران برای رفع آب‌گرفتگی در معابر افزود: از اولین دقایق بارش باران، گزارش‌های گرفتی معابر به دست شهرداری رسید و فوراً مأموران شهرداری به محل اعزام و کار رفع این مشکل از چند ساعت پیش آغازشده است.

شکیب با بیان اینکه تا چند ساعت آینده تمامی معابر آستانه‌اشرفیه بازگشایی می‌شود، تصریح کرد: سه محل فرهنگیان، پشت حرم و خیابان شهید قربانی دچار آب‌گرفتگی شدید شده که در خیابان فرهنگیان درپوش‌ها برداشته‌شده و آب با سرعت بیشتری در حال خروج بوده و در پشت حرم به علت قطع برق پمپاژ به دلیل تعمیرات حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) با آبرفتی مواجه شدیم که مأموران شهرداری تا رفع مشکل در محل حضور دارند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2