لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76351 شناسه خبر: 76351

پیام تشکر دکتر قربانی از نماینده لاهیجان در خصوص پذیرفتن نماینده معین آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی

محمدحسین قربانی(نماینده دوره نهم و دهم مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی) از دکتر رسول فرخی میکال به دلیل قبول مسوولیت نمایندگی معین این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تشکرکرد‌.

 • به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ پیام تشکر دکتر محمدحسین قربانی(نماینده دوره نهم و دهم مردم شهرستان آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی) از دکتر رسول فرخی میکال در خصوص پذیرفتن مسئولیت نمایندگی معین مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر.
 • متن پیام به شرح زیر است:
 • بنام خدا
  با توجه به شکل گیری مجلس یازدهم و فوت نماینده منتخب شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر، مرحوم محمدعلی رمضانی(که از خداى بزرگ برای آن مرحوم غفران الهی را طلب مینمایم) و خالی بودن کرسی این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تا انتخابات میان دوره اى سال۱۴۰۰، بر اساس قانون نماینده شهرستان های نزدیکتر می توانند به عنوان نماینده معین،این مسئولیت را بپذیرند.
  حال که با همت همه دلسوزان و‌ پیشنهاد مجمع نمایندگان استان گیلان،برادر بسیار خوبم جناب اقای فرخی (نماینده محترم مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی) علیرغم مشغله کاری زیاد،این مسئولیت خطیر را پذیرفتند، تا امورات حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر بر زمین نماند.
  اینجانب محمد حسین قربانی،هم به عنوان یک شهروند و هم بعنوان خادم مردم استانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی ( دوره نهم و دهم)_ ویژه از جناب آقای دکتر فرخی سپاسگذارى میکنم و برای این برادر عزیز و بزرگوارم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
  (دکتر محمد حسین قربانی)

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.