لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76330 شناسه خبر: 76330

بهره برداری از بوستان شهدای ورزشکار و فاز سوم بوستان حشمت در آستانه‌اشرفیه

شهردار آستانه‌اشرفیه از بهره برداری قریب الوقوع فاز سوم بوستان حشمت و بوستان شهدای ورزشکار در آستانه‌اشرفیه خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمد دانش شکیب ظهر امروز به مناسبت هفته شهرداری و دهیاری ها در صحبت های پیش از خطبه خود در نماز جمعه آستانه‌اشرفیه، با بیان اینکه عمده ترین وظایف شهرداری تکمیل پروژه های عمرانی است، اظهار کرد: یکی از راه های پیشرفت و توسعه جوامع بشری توسعه زیر ساخت های شهری و انجام کارهای خدماتی به موقع و موثر است که در این خصوص شهرداری آستانه اشرفیه از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

وی وظایف مربوط به شهرداری را فقط معطوف به انجام کارهای عمرانی ندانست و افزود: امروزه شهرداری ها به عنوان یک نهاد و ساختار مدنی بوده که در توسعه فرهنگ شهر نشینی، انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی نقش بسیار موثر و خوبی دارد.

شهردار آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه در انجام و تکمیل پروژه های شهری باید از افراد کارشناس استفاده شود، تصریح کرد: آستانه اشرفیه یکی اب مذهبی و فرهنگی ترین شهرهای کشور بوده و در طی این مدت تمام تلاش خود را کردم تا در انجام پروژه های شهری از افراد کارشناس و دارای سبقه علمی استفاده کنم.

شکیب با اشاره به مهمترین اقدامات شهرداری آستانه اشرفیه در طی این مدت بیان کرد: ساخت خیابان شهروند که باعث اتصال خیابان اهل بیت به آقا سید حسین شده، ساخت بلوار آیت الله امینیان(ره)، فاز سوم بوستان حشمت، ساماندهی اصولی خیابان فردوسی و احداث ایستگاه دو آتش نشانی از مهمترین اقدامات شهرداری در طی این مدت بوده است.

وی با تاکید بر لزوم‌ توجه بر توسعه زیرساخت های فضای سبز شهری توسط شهرداری گفت: توسعه و ایجاد فضای سبز شهری در پارک و بوستان ها مهمترین وظیفه شهرداری است که به همین منظور ۲۰ هزار اصله از انواع درخت کاشته شده و یا در مناسبت های مختلف در اختیار مردم قرار دادیم.

شهردار آستانه اشرفیه با بیان این که به ورزش همگانی موجب ایجاد نشاط در جامعه می‌شود افزود: به همین منظور بوستان شهدای ورزشکار توسط شهرداری آستانه اشرفیه و در راستای انجام ورزش‌های همگانی و محلی در حال احداث بوده و به زودی به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2