لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76270 شناسه خبر: 76270

کشف ۳۰ تنی چوب قاچاق در آستانه‌اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از کشف ۳۰ تن چوب قاچاق در یکی از کارگاه‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ حمید محمدی نسب با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه قاچاق به‌شدت برخورد می‌کند، اظهار کرد: انجام قاچاق در کشور و هر منطقه‌ای، باعث کاهش رشد اقتصادی و عدم ایجاد اشتغال می‌شود و نیروی انتظامی هم بنا بر اصالت کاری خود با هرگونه قاچاق به‌شدت برخورد می‌کند.

وی با اشاره به توقیف و ضبط ۳۰ تن چوب قاچاق در آستانه‌اشرفیه گفت: در چند روز اخیر گزارش‌هایی مربوط به چوب در یکی از کارگاه‌های آستانه‌اشرفیه به نیروی انتظامی ارسال شد که مأموران پس از اقدامات کارشناسی و بررسی‌های لازم، متوجه قاچاق بودن چوب در کارگاه مورد گزارشه شده و با هماهنگی دستگاه قضایی این چوب‌ها ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از دستگیری متهم ۵۱ ساله در رابطه با قاچاق چوب در این شهرستان خبر داد و افزود: توسکا، گردو و بلوط مهم‌ترین چوب‌های قاچاق کشف‌شده بوده که ارزش ریالی آن ۶۰۰ میلیون ریال است.

محمدی نسب با درخواست از مردم در خصوص ارائه گزارش‌ها خود به نیروی انتظامی بیان کرد: حفظ بیت‌المال مهم‌ترین وظیفه نیروی انتظامی در کشور است لذا از تمامی مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده قاچاق و بروز تخلفات در حوزه محیط‌زیست سریعاً به انتظامی اطلاع دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2