لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76200 شناسه خبر: 76200

دعای خیر مادران شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه دعای خیر مادران شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است، گفت: برکت، امنیت، آرامش و اقتدار جمهوری اسلامی از برکت شهدا و خانواده‌های آنان می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ عصر امروز سردار سعید محمد به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان، شهردار آستانه‌اشرفیه، امام جمعه و جمعی دیگر از با حضور در منزل شهیدان کریم و رحیم آذر زرتشت رفته و با مادر این شهیدان بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کردند‌.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران در این دیدار با تأکید بر گرامی داشتن یاد شهدا در جامعه اظهار کرد: شهدا نه‌تنها به ملت ایران بلکه به تمام دنیای اسلام تعلق دارند.

سردار سعید محمد با بیان اینکه دعای خیر مادران شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است، افزود: برکت، امنیت، آرامش و اقتدار جمهوری اسلامی از برکت شهدا و خانواده‌های آنان می‌باشد و دعای والدین شهدا عاقبت‌به‌خیری برای جوانان را به دنبال دارد.

وی لازمه پیشرفت کشور را پیروی از سیره شهدا دانست و بیان کرد: شهیدان به‌مثابه چراغی در شب تاریک می‌مانند که راه را از بی‌راهه نشان می‌دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ شهید رحیم آذر زرتشت در سال ۶۵ و در عملیات کربلای سه و منطقه عملیاتی حاج عمران و شهید کریم آذر زرتشت در سال ۶۲ در عملیات والفجر چهار و در منطقه عملیاتی مریوان به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2