لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=76126 شناسه خبر: 76126

برداشتن گامی موثر در توسعه پروژه‌های عمرانی در آستانه‌اشرفیه

شهردار آستانه‌اشرفیه از تجهیز ناوگان موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه در جهت تقویت توان لجستیکی و تسریع در روند اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمد دانش شکیب با اشاره به تجهیز ناوگان شهرداری در آستانه‌اشرفیه، اظهار کرد: با تلاش همکاران و پیگیری اعضای شورا، یک دستگاه بکهو لودر، در راستای تقویت توان لجستیکی و تسهیل در روند پروژه های شهری به ناوگان خدمات موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه افزوده شد.

شهردار آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه تجهیز ناوگان موتوری در شهرداری باعث تسریع در روند کارهای عمرانی می شود، تصریح کرد: متأسفانه ناوگان موتوری شهرداری در حال فرسوده شدن بودند که با تجهیز ناوگان موتوری علاوه بر صرفه جویی هزینه، روند کارهای عمرانی در این شهر افزایش پیدا می کند.

دانش شکیب با تاکید بر همراهی در توسعه شهر افزود: بخشی از هزینه خرید این دستگاه ها از محل پرداخت عوارض شهروندان محترم می‌باشد و امیدواریم شهروندان گرامی با پرداخت بموقع عوارض، شهرداری را در مسیر توسعه شهری یاری نمایند.

به گزارش آستان‌خبر؛ در آذرماه ۹۸ و با پیگیری های محمد دانش شکیب، شهردار آستانه‌اشرفیه، یک دستگاه بنز مایلر ۱۰ چرخ به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان و یک دستگاه بکهو لودر به مبلغ ۶۷۰ میلیون تومان به منظور تقویت توان لجستیکی و تسریع در روند پروژه های عمرانی آستانه‌اشرفیه، خریداری و در اختیار واحد خدمات موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه قرار گرفت.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2