لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75777 شناسه خبر: 75777

برگزاری راهپیمایی روز قدس در مسجد جامع آستانه‌اشرفیه در گرو سفید شدن وضعیت

به گفته فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه هیچ گونه راهپیمایی در این شهرستان برگزار نشده و درصورت سفید شدن وضعیت در آستانه‌اشرفیه در مساجد جامع آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر راهپیمایی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ یونس محمودی ظهر امروز در ستاد برگزاری روز جهانی قدس در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه روز جهانی قدس بسیار برای جامعه اسلامی مهم است، اظهار کرد: روز قدس یک روز بسیار مهم سیاسی و اعتقادی است که امام راحل(ره) این آخرین جمعه ماه رمضان را با عنوان روز جهانی قدس معرفی کرد تا مردم همواره به یاد ملت مسلمان فلسطین باشند.

 

وی با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرستان آستانه اشرفیه گفت: بر اساس آخرین استعلامات و اعلام ستاد کرونای کشور هیچ گونه راهپیمایی فیزیکی در شهرستان آستانه اشرفیه برگزار نمی شود ولی اگر تا روز راهپیمایی وضعیت شهرستان سفید شود‌ با رعایت فواصل اجتماعی در مساجد این دو شهر برگزار خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه باید در همه عرصه حمایت از ملت فلسطین انجام شود، بیان کرد: باید در ورودی های شهرستان پرچم کشور فلسطین نصب شود تا به نوعی نماد عملی و جدی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین انجام شود.

محمودی با تاکید بر پخش سخنرانی های رهبر معظم انقلاب به طور همزمان برای مردم افزود: از اداره فرهنگ و ارشاد درخواست دارم در نماز عید فطر سخنرانی رهبر معظم انقلاب را به طور گسترده پخش و آن را بازنشر دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2