لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75606 شناسه خبر: 75606

ورود به پارک ساحلی آستانه امروز ممنوع شد

هرساله بسیاری از مردم در روز طبیعت به شهرستان آستانه‌اشرفیه سیزده خود را در این پارک ساحلی شهرستان به در می‌کردند که امسال بنا بر دستور ستاد مبارزه با کرونا کشور تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌های کشور بسته‌شده و پارک ساحلی نمی‌تواند از مهمان خود پذیرایی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور مسؤولان بهداشتی تأکید ویژه‌ای بر کاهش تجمعات و ترددهای بین‌شهری و داخل شهری داشتند تا بتوانند این بیماری را هرچه سریع‌تر کنترل کنند.

هم‌زمان با آغاز تعطیلات نوروز و با دستور و ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا کشور تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌های کشور بر روی مسافران و مردم بسته شد تا از احتمال بروز تجمع در این مکان‌ها جلوگیری شود ولی عده‌ای از مردم تأکیدات مسؤولان کشوری را جدی نگرفته و در روزهای ابتدایی عید نوروز به دیگر استان‌های کشور سفر کردند.

مهم‌ترین نگرانی مسؤولان بهداشتی کشور و ستاد مبارزه با ویروس کووید ۱۹(کرونا ویروس) شروع موج دوم کرونا در کشور و آن‌هم به دلیل عدم توجه عده‌ای از مردم به توصیه‌های وزارت بهداشت بود که همین امر سبب شد تا وزیر بهداشت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را در ستاد مبارزه با کرونا مطرح و رئیس‌جمهور با این طرح موافقت کند.

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌طورجدی از تاریخ هشت فروردین در کشور اجرا شد و به تبعه آن ورود تمام خودروهای غیربومی به استان دیگر ممنوع اعلام‌شده و برای روز سیزده فروردین تمام تفرجگاه‌های کشور بسته شد.

آستانه‌اشرفیه یکی از شهرستان‌هایی است که در آن مکان‌های تفریحی وجود داشته و مردم در سال‌های گذشته سیزده خود را در پارک ساحلی این شهرستان به در می‌کردند که امسال این پارک به علت مسائل بهداشتی بسته بوده و نمی‌تواند از مهمان خود پذیرایی کند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2