لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75595 شناسه خبر: 75595

خیرین آستانه‌ای به کمک بیمارستان‌کوثر آمدند

شرکت توسعه امید آتیه اندیش با همراهی شرکت های همکار و آستانه‌ای‌ های ساکن تهران اقدام به تهیه اقلام بهداشتی با ارزش مالی ۱۸۰ میلیون تومان کرده است.

حمید جلال‌ دوست‌ آستانه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ با بیان اینکه شرکت توسعه امید آتیه اندیش به تامین تجهیزات بیمارستان کوثر کمک می کند، اظهار کرد: این شرکت با همکاری شرکت های همکار و آستانه‌ای های ساکن تهران بعضی از تجهیزات و اقلام پزشکی و بهداشتی را به بیمارستان کوثر اهدا کرده است.

وی با اشاره به کمک تجهیزاتی ۱۸۰ میلیون تومانی به بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه گفت: شرکت آتیه اندیش با همراهی مردم ۱۸۰ میلیون تومان اقلام بهداشتی را به بیمارستان کوثر اهدا کرده است تا کادر درمانی و پرستاران این بیمارستان بی دغدغه به خدمت و جهاد خود برای درمان بیماران کرونایی بپردازند.

مدیر عامل شرکت توسعه امید آتیه اندیش با اذعان به اینکه این شرکت ۴۰ عدد کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری را به بیمارستان کوثر اهدا کرده است، تصریح کرد: این شرکت علاوه بر تهیه ۴۰ عدد کپسول اکسیژن، تاکنون ۲۰ عدد مانومتر، ۹۰۰ لیتر الکل طبی ۹۶ درصد به همراه تانکر هزار لیتری، هزار و ۵۰۰گان بدون شلوار، ۷۵۰ عدد محلول ضد عفونی کننده ۳۵۰ سی سی، ۲۰۰ عدد محلول ضد عفونی ۷۰ سی سی و ۳۰ عدد محلول ضد عفونی یک لیتری را تهیه کرده است.

جلال دوست با تاکید بر تحویل اقلام بهداشتی به مسئولان بیمارستان کوثر افزود: این اقلام به بیمارستان کوثر تحویل داده شده و کادر درمانی این بیمارستان در حال استفاده از این محصولات هستند و در صورت نیاز بازهم این شرکت در کنار کادر درمانی بیمارستان است.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2