لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75383 شناسه خبر: 75383

حاج حسین داداشی لحظاتی پیش در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛

در شب با برکت اول ماه رجب برای سلامتی و شفای عاجل دکتر محمد علی رمضانی دستک دعا کنید

حسین داداشی لحظاتی پیش در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر از عموم مردم بویژه از علاقه‌مندان دکتر محمد علی رمضانی دستک، منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر خواست تا در شب با برکت اول ماه رجب برای سلامتی و شفای عاجل ایشان دعا کنند.

حاج حسین داداشی لحظاتی پیش در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر گفت: براساس آخرین تماس و هماهنگی با تیم پزشکی و معالج آقای دکتر محمد علی رمضانی دستک، منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر، باستحضار مردم شریف که همواره نگران وضعیت ایشان بوده اند می‌رسانم متاسفانه وضعیت عمومی ایشان نسبت به دو روز گذشته مساعد نبوده اما تاکید پزشکان متخصص این است که ما همچنان امیدوار به بهبودی ایشان هستیم.

وی از عموم مردم بویژه از علاقه‌مندان دکتر رمضانی خواست تا در شب با برکت اول ماه رجب برای سلامتی و شفای عاجل ایشان دعا کنند.

داداشی گفت: خواهشمندم برای همه مریضان بویژه کسانی که مبتلا به آنفولانزای شدید شده‌اند و متاسفانه در گیلان هم شیوع پیدا کرده است بویژه برادر خوبمان دکتر رمضانی منتخب مردم این شهرستان دعا کنند.

وی افزود: از عموم شهروندان می‌خواهیم به شایعات منتشر شده در شبکه های مجازی پیرامون وضعیت حاد ایشان توجه نکرده و این اخبار را صرفاً از منابع خبری رسمی کشور دریافت کنند.

داداشی گفت: از همه عزیزان بویژه رسانه‌های دیجیتال خواهش می کنم جهت آرامش خانواده و دوستان و مردم شریف آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر از تشویق اذهان عمومی بپرهیزند تا با صبر و شکیبایی ادامه درمان انجام پذیرد.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2