لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75366 شناسه خبر: 75366

پیام تبریک حسین داداشی در پی موفقیت محمدعلی رمضانی دستک

رأی اعتماد ارزشمند و قاطع و معنادار شما مردم شریف حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر به برادر خوب مان دکتر محمدعلی رمضانی دستک، پشتوانه اصلی ایشان جهت پیگیری مطالبات قانونی و به حق مردم این سامان در سطح ملی و استانی خواهد بود و امیدوارم تمام توان خودشان را برای احقاق حقوق مردم وفادار و متدین شهرستان بکار بندند و در مقابل بدعهدی ها و بد اخلاقی های ناجوانمردانه ذره ای کوتاه نیایند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حسین داداشی در پیامی ضمن تقدیر از حضور مردم شریف و با بصیرت آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخاب دکتر محمد علی رمضانی دستک، از تمامی دست اندر کاران برگزاری انتخابات اعم از هیات اجرایی و هیات نظارت و دستگاه های پشتیبانی کننده امنیتی و انتظامی بویژه سپاه پاسداران و امام جمعه دانشمند، حجت الاسلام والمسلمین دکتر طیبی که همه تلاش خود را در هرچه باشکوه تر شدن این انتخابات بکار بسته اند، تقدیر و تشکر نمود. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

‍ بسم الله الرحمن الرحیم

إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

شما اگر خدارا یاری کنید خداهم شما رایاری کند و ثابت قدم گرداند.

مردم شریف آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و ۱۰۸ روستای تابعه شهرستان

خداوند منان را سپاسگزارم بار دیگر مردم متدین و سرفراز ایران اسلامی شکوه و اقتدار خود را در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نمایش گذاشتند.

مردم شریف و نجیب آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر نیز در این همایش ملی، میهنی همانند گذشته نقش آفرینی نموده و حتی از شهرستان های رشت، لاهیجان و انزلی … مشارکت بیشتری داشته و برگی دیگر به کارنامه درخشان خود افزوده اند.

اینجانب بعنوان دوست و همرزم نماینده منتخب شهرستان «دکتر رمضانی» ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال به واسطه الطاف الهی، در این آزمون مهم، از مردم فهیم و با بصیرت شهرستان که علی الرغم فضای منفی و پرحجم رسانه ای و بی تقوایی ها و بد اخلاقی های نابخشودنی در این ایام، رأی معنادار و قاطع خودرا به «آقای دکتر محمد علی رمضانی» بعنوان «خادم خویش» برای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی انتخاب نمودند، صمیمانه تشکر و سجده شکر به جای آورم.

به نمایندگی از برادر عزیزم جناب دکتر رمضانی منتخب شما مردم از تمامی دست اندر کاران برگزاری انتخابات اعم از هیات اجرایی و هیات نظارت و دستگاه های پشتیبانی کننده امنیتی و انتظامی بویژه سپاه پاسداران و امام جمعه دانشمند جناب دکتر طیبی که همه تلاش خود را در هرچه باشکوه تر شدن این انتخابات بکار بسته اند تقدیر و تشکر می نمایم.

جا دارد از همه احزاب و گروه ها و تشکل های سیاسی و صنفی به ویژه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان، مجمع یاران انقلاب اسلامی، ائتلاف بزرگ همبستگی شهرستان و… که با صدور اطلاعیه و بیانیه از جناب دکتر رمضانی اعلام حمایت نموده اند نیز قدردانی نمایم.

در خاتمه تشکر و سپاس خود را از همه خانواده های شهدا و ایثارگران و دیگر اقشار همانند فرهنگیان، روحانیون، هیات های مذهبی، ورزشکاران، کارگران، اساتید دانشگاه ها، هنرمندان، بانوان، دانشجویان و بالاخص جوانان غیور شهرستان و آحاد مردم فهیم و انقلابی اعلام دارم.

عدم قدردانی ازعوامل ستاد انتخاباتی آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و روستاهای تابعه که در ادوار گذشته و این دوره نیز کنار جناب آقای دکتر رمضانی بوده اند و دوستان عزیز این دوره همچون جناب آقای تیغ نورد، رئیس شورای شهر آستانه اشرفیه، و دیگر اعضای شورا جناب آقای دوست جلالی و مهندس نجفی و آقای قهرمانی شورای اسلامی بندرکیاشهر، دکتر سلیمانی، شهردار سابق و پزشکان خوب شهرمان دکتر رسولی، دکتر شعبانی، دکتر دقیقی و.. سرکار خانم رمضان نژاد و همه و همه عزیزان که مارا در این انتخابات و در غیاب جناب دکتر رمضانی بعلت بیماری یاری نموده‌اند ناسپاسی و ناشکری است که جا دارد به همه خسته نباشید و دست مریزاد عرض کنم.

اگر چه رأی اعتماد و قاطع و معنادار شما مردم شریف حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر بار مسوولیت برادر خوب مان« دکتر رمضانی» را سنگین تر نمود اما این رأی اعتماد ارزشمند پشتوانه اصلی ایشان جهت پیگیری مطالبات قانونی و به حق مردم این سامان در سطح ملی و استانی خواهد بود و امیدوارم تمام توان خودشان را برای احقاق حقوق مردم وفادار و متدین شهرستان بکار بندند و در مقابل بدعهدی ها و بد اخلاقی های ناجوانمردانه ذره ای کوتاه نیایند.

امید است با توکل به خداوند منان و به پشتوانه و همراهی شما مردم متعهد بتوانیم در دیگر عرصه ها و مسائل شهرستان نیز همچنان موجب سربلندی و سرافرازی مردم دیار سلطان خوبی ها آقا «سید جلال‌الدین اشرف» موفق باشیم.

کوچک همگی، حسین داداشی

دوست و همرزم جناب آقای رمضانی منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر)

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2