لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75356 شناسه خبر: 75356

پیام تبریک ابوالقاسم یوسفی نژاد، ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی در پی موفقیت و پیروزی محمدعلی رمضانی دستک

ابوالقاسم یوسفی نژاد، ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی در پیامی ضمن تبریک موفقیت و پیروزی دکتر محمدعلی رمضانی دستک در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از حضور گرم و باشکوه ، حسن اعتماد و انتخاباب آگاهانه آحاد مردم شریف، نجیب و فهیم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر و روستاهای حومه در پای صندوق های رای تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ ابوالقاسم یوسفی نژاد، ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی در پیامی ضمن تبریک موفقیت و پیروزی دکتر محمدعلی رمضانی دستک در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از حضور گرم و باشکوه ، حسن اعتماد و انتخاباب آگاهانه آحاد مردم شریف، نجیب و فهیم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر و روستاهای حومه در پای صندوق های رای تقدیر و تشکر نمود. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
خوشبختانه انتخابات روز گذشته با حضور مردم خوب و فهیم آستانه اشرفیه ،کیاشهر و حومه  به سرانجام رسید.

در ابتدا لازم میدانم از حضور گرم و باشکوه مردم نجیب و سرافراز شهرستان آستانه اشرفیه  که با وجود همه موانع و مشکلات موجود در این دوره از انتخابات شرکت کردند تقدیر و تشکر نمایم و به متتخب مردم جناب آقای دکتر محمدعلی رمضانی، بخاطر حسن اعتماد و انتخاب ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق، سلامتی و تلاش برای جبران کمبودها بنمایم.

همچنین از سایر عزیزان کاندیدا که با حضور مسئولانه خود زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم کردند تشکر و قدردانی نمایم.

با انتخاب جناب آقای محمدعلی رمضانی بعنوان نماینده مردم شریف شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر، عملا انتخابات تمام شده است و همه مردم و کاندیداها، هواداران، نخبگان و بزرگان شهرستان باید در تحقق برنامه های نامزد منتخب، او را یاری نموده و اختلافات پیرامونی را کنار گذارده و در جهت پیشبرد و پیشرفت شهرستان و کشور بکوشند. امیدوارم نماینده منتخب مردم هم از تمامی ظرفیت های کشور و استان در جهت رفع مشکلات مردم و ارتقای جایگاه شهرستان آستانه اشرفیه استفاده نماید.

در انتها بار دیگر از همه مردم شریف و نجیب و فهیم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر و روستاهای حومه که علی الرغم وجود همه معضلات و مشکلات خارجی و داخلی و دشمنی های استکبار، صیهونیسم، بخاطر نظام اسلامی و کشور خود پای صندوق رای حاضر شدند، خاضعانه تقدیر و تشکر نمایم.

ارادتمند، یوسفی نژاد

انتهای پیام/۴۲۱۱

ز


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2