لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75352 شناسه خبر: 75352

پیام تقدیر و تشکر محمد علی رمضانی دستک از مردان و زنان غیور، فهیم و صبور شهرستان آستانه اشرفیه، بندرکیاشهر و روستاهای تابعه

محمدعلی رمضانی دستک، نماینده منتخب مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی همه مردان و زنان غیور، فهیم و صبور شهرستان آستانه اشرفیه، بندرکیاشهر و روستاهای تابعه تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدعلی رمضانی دستک، نماینده منتخب مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی همه مردان و زنان غیور، فهیم و صبور شهرستان آستانه اشرفیه، بندرکیاشهر و روستاهای تابعه تقدیر و تشکر نمود. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ

سلام و درود بر مردان و زنان غیور، فهیم و صبور شهرستان آستانه اشرفیه، بندرکیاشهر و روستاهای تابعه

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بصیرت و آگاهی و همچنین شور و شعور هرچه تمام تر شما بزرگواران برگزار و شهرستان و کشور را برای محقق شدن گام دوم انقلاب آماده نمودید.

امروز بر همگان اثبات کردید که با تمامی کاستی ها و نواقص در ادوار گذشته همچنان برای آینده این مرز و بوم تلاش کرده و دلسوز سرزمینتان هستید.

شهرستان زیبای ما علیرغم بهره مندی از استعدادهای گوناگون، ظرفیت های بی حد و حصر و منابع سرشار، اما توفیقی در پیشرفت و آبادانی آن حاصل نشد که امروز با انتخاب بنده از جانب شما مسئولیت سنگین و راه پر پیچ خم را به من هدیه داده اید تا در این دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی خادم و صدای شما در خانه ملت باشم.

امروز بنده به نمایندگی از تمام مردم شریف این شهرستان اعلام می کنم، فصلی تازه، با اتحاد و همبستگی شما بزرگواران چه از طیف طرفداران و چه تمامی رقبای محترم این دوره آغاز نموده و به حول قوه الهی گامی اساسی و قدرتمند در برطرف نمودن معضلات شهرستان و کشور برداشته و تحولی اساسی را در تمامی جهات شاهد باشیم.

کشور ما امروز نیاز به حضور همه جانبه نخبگان، فرهیختگان و جوانان با انگیزه دارد. چرا که حضور این قشر از جامعه در کنار تجارب بزرگان میتواند جهشی عظیم در راه تحقق آرمان های بزرگ انقلاب و کشور را رقم بزند.

اینجانب در این ایام بدلیل کسالت نتوانستم لحظات پرشور تبلیغاتی را در کنارتان، تمام قد بایستم قول میدهم تمامی وعده های داده شده قبل از پیروزی را تا پای جان پیگیری کرده و نگذارم ذره ای از آبرویی که برای بنده گذاشتید پایمال شود.

اینجانب از امروز تا محقق شدن تمامی وعده های انتخاباتی به همراهی و حضور دلسوزانه شما شهروندان گرانقدر نیازمندم و خواهان حضور تمامی اقشار جامعه برای برطرف نمودن مشکلات عدیده اجرایی، اقتصادی و اجتماعی هستم.

همواره در کنارتان بر پیمان خواهم ماند.

فرزند کوچکتان، محمد علی رمضانی دستک

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2