لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75347 شناسه خبر: 75347

محمدعلی رمضانی منتخب مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر برای مجلس یازدهم شد

محمدعلی رمضانی دستک، کاندیدای منتخبب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان، با کسب ۱۳۹۴۸ رأی بعنوان نماینده جدید مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان با حضور ۱۰۷ نامزد انتخاباتی در دو هزار ۵۵۹ شعبه اخذ رأی استان از ساعت هشت صبح جمعه آغاز و تا ساعت ۲۲ ادامه یافت.

از ساعت هشت صبح دوم اسفند ماه از یک‌میلیون و ۹۵۸ هزار و ۴۷۳ نفر واجد شرایط رأی دادن که بنا بر گفته مسؤولان ستاد انتخابات گیلان ۹۱ هزار و ۹۴۸ نفر رأی اولی‌ بودند، در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق‌های رأی آمدند تا ۱۳ نماینده مجلس یازدهم را به مجلس بفرستند.

در حوزه انتخابیه آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر، محمدعلی رمضانی دستک، کاندیدای منتخبب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان، با کسب ۱۳۹۴۸ رأی و با اختلاف یک هزار رأیی از ریحانه احمدی دهکاء پیشی گرفت و بعنوان نماینده جدید مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

به گزارش آستان‌خبر؛ از مجموع ۳۸۶۵۵ آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر، ۳۶۶۳۹ رای صحیح و ۲۰۱۶ رای باطله با مشارکت ۴۵ درصد بشرح زیر برای نامزدین این دوره به دست آمد:

۱- محمدعلی رمضانی دستک: ۱۳۹۴۸ رأی
۲-ریحانه احمدی دهکاء: ۱۱۹۱۴ رأی
۳-سید مهدی صادق:  ۴۶۵۴ رأی
۴-ارسلان قاسم نژاد: ۳۴۲۱ رأی
۵-موسی روزبه: ۱۸۲۹ رأی
۶-رضا شرمسار:  ۴۶۷ رأی
۷-مهدی ترابی: ۲۷۸ رأی
۸-سیدهاشم میرتقی: ۲۰۳ رأی
۹-ابراهیم رعنای رهبرخواه: ۴۸ رأی

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2