لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75308 شناسه خبر: 75308

تخطی فرماندار آستانه‌اشرفیه از دستور استاندار گیلان

علیرغم دستور استانداری گیلان برای پوشش خبری انتخابات دوم اسفندماه ، فرماندار آستانه اشرفیه از حضور خبرنگاران ممانعت به عمل اورد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ به منظور افزایش شور انتخاباتی و انعکاس حضور پررنگ و گسترده مردم غیور شهرستان آستانه اشرفیه، رسانه های این شهرستان بسان سالها و دوره های ماضی برای پوشش خبری و هماهنگی‌های اولیه به فرمانداری این شهرستان مراجعه کردند که با پاسخ عجیب روابط عمومی این فرمانداری مواجه شدند.

با پیگیری مطرح شده برخی از کارکنان فرمانداری اشاراتی به دلایل این اقدام فرماندار کردند که این اخبار به گوش مدیران روابط‌عمومی استانداری گیلان نیز رسید.
برخی بر این باورند که کمتر دیده شدن فرماندار در رسانه‌ها باعث ناراحتی شدید وی شده و وی نیز در اقدامی متقابل و تلافی جویانه حق اطلاع رسانی را از مردم گرفت تا جایی که بر کارت تحویل گرفته از استانداری روی حضور اصحاب رسانه در ستاد انتخاب قلم کشید.

پیگیری‌ها حکایت از دستور روابط عمومی استان مبنی بر رفع محدودیت اعمال شده را داشت که فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه برای چندمین بار از دستور استاندار گیلان تمکین نکرد و مشخص نیست که فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با چه مقوله فرامجوزی به راحتی برخلاف رویه استانداری و مستقلا در اینگونه امور تصمیم گیری میکند.

جدای از کوتاهی استانداری در برخورد با نیروهای زیردست خود، فرضیه های خطرناکی در اذهان مردم و رسانه‌ها شکل گرفت که درصورت بروز هرگونه اتفاقی در روند انتخابات باید دید که فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه چگونه پاسخ افکار عمومی را خواهد داد.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2