لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75252 شناسه خبر: 75252

سوء مدیریت مسؤولان استانی در مواجهه با بحران برف

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه، با اذعان به اینکه در برف اخیر گیلان با سو مدیریت مسؤولان مواجه بودیم، گفت: وقتی هواشناسی ۱۰ روز زودتر هشدار بارش شدید برف را داده بود چرا باید بازم مسؤولان غافل‌گیر شده و برای مردمی که در همه شرایط در کنار انقلاب بودند مشکلات بزرگ به‌مانند قطعی برق و آب ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید زحمتکش ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه انتخابات مجلس یک آزمون بزرگ برای مردم است، اظهار کرد: پروردگار فرمود سرنوشت یک قوم در دست خود افراد آن قوم است لذا مردم باید در انتخاب خود دقت کرده و بر اساس معیارهای انقلاب و اسلام رأی دهند تا یک مجلس آینده مجلسی انقلابی شود.

وی تأکید بر ویژگی‌های یک نماینده مجلس خوب گفت: نماینده مجلس در معیار انقلاب اسلامی باید در تمام تصمیم‌گیری‌ها به پروردگار، مردم توجه و برای پیشرفت انقلاب اسلامی گام بردارد زیرا یک رأی موافق یا مخالف نماینده مجلس بر روی سرنوشت ملت تأثیر دارد.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه در برف اخیر گیلان با سوء مدیریت مسؤولان مواجه بودیم، تصریح کرد: وقتی هواشناسی ۱۰ روز زودتر هشدار بارش شدید برف را داده بود چرا باید بازم مسؤولان غافل‌گیر شده و برای مردمی که در همه شرایط در کنار انقلاب بودند مشکلات بزرگ مانند قطعی برق و آب ایجاد شود.

زحمتکش با تأکید بر لزوم انجام تلاش شبانه‌روزی برای حل بحران ناشی از بارش برف در استان گیلان افزود: بارش برف برای استان و کشاورزان بسیار خوب بود اما هنوز هم در شهرستان آستانه‌اشرفیه و بعضی از مناطق گیلان کوچه‌ها بسته و برق‌ها قطع است.

وی با اشاره به مقام و‌ منزلت حضرت زهرا(س) پر پیشگاه پروردگار بیان کرد: پیامبر اکرم که تمام فرمایشاتش وحی است حضرت زهرا(س) را نور چشم می‌داند که این امر نشان‌دهنده مقام ویژه حضرت زهرا(س) در پیشگاه پروردگار بوده و زنان و دختران باید در همه امور زندگی حضرت زهرا را الگوی شخصیتی خود قرار دهند.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه، با اذعان به اینکه زن در اسلام جایگاه زیادی دارد، تصریح کرد: پروردگار در قرآن زن و مرد را برای رسیدن به سعادت مثل هم قرار داده و این دو برای تکامل به هم نیاز دارند ولی زن دارای ویژه‌ای بوده و مردان نباید خود را از بانوان برتر بدانند زیرا پروردگار روی حفظ حرمت دختر تأکید ویژه‌ای دارد‌.

زحمتکش با اشاره به ویژگی‌های انسان عاقل و مؤمن گفت: اخلاص در کار، تلاش برای جلب رضایت پروردگار، انسان‌دوستی، کمک به هم‌ نوع و باخدا بودن ازجمله ویژگی‌های انسان مؤمن است که لذا اگر انسان در همه شرایط به پروردگار توکل و با او راز و نیاز کند، به یک آرامش قلبی معنوی می‌رسد.

وی رفاقت با پروردگار را بهترین نوع رفاقت عنوان کرد و افزود: انسان در دنیا سه نوع رفیق دارد که دراین‌بین عمل انسان و پروردگار بهترین دوست انسان بوده و تا قیامت با او همراه است به همین دلیل انسان باید در رفتار و کردار خود دقت کند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2