لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75240 شناسه خبر: 75240

انتخابات مجلس نشانه مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه انتخابات مجلس نشان دهنده مردم سالاری دینی در انقلاب اسلامی است گفت : استکبار در تلاش است با ایجاد‌جنگ روانی مردم و به ویژه دانش آموزان را از حضور در انتخابات منع کند ولی قطعا شما دانش آموزان با بینش و بصیرت و با حضور حداکثری خود پاسخی محکم به استکبار داده و سرنوشت سیاسی خود را تعیین می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ یونس محمودی ظهر امروز در جلسه با رای اولی ها در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با اشاره به ویژگی های یک دانش آموز در طراز انقلاب اظهار کرد: مطالبه گری، پرسش گری، مطالعه زیاد و کسب علم و آموزش از مهمترین ویژگی های یک دانش آموز در طراز انقلاب است.

وی با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی یک رهبر واحد و مدبر داشت، گفت:وقتی بهار عربی در بعضی از کشورهای منطقه شکل گرفت با شکست مواجه شد و مهمترین دلیل آن عدم وجود یک رهبر واحد بود لذا یکی از مهمترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی رهبری امام راحل(ره) بود.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه نقش قرآن در تاثیر زندگی انسان را بسیار مهم دانست و افزود: استکبار سعی دارد جوانان را نسبت به انقلاب و دین و قرآن بد بین کند لذا دانش آموزان حتی مردم باید هر روز یک صفحه از قرآن را بخوانند زیرا بسیار بر زندگی فردی و اجتماعی دانش آموزان تاثیر دارد.

محمودی با بیان اینکه دانش آموزان اداره کنندگان آینده کشور هستند، تصریح کرد: آینده کشور و انقلاب در دست شما دانش آموزان و جوانان است و باید با استفاده از اندیشه، بالندگی، استقلال و قدرت تفکر خود کشور و حتی انقلاب را اداره کنند و لازمه انجام این کار مطالعه کتاب و تفکر است.

وی با تاکید بر نقش دانش آموزان در مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس گفت:حضور شما دانش آموزان می‌ تواند ماندگاری و استقلال نظام را حفظ کرده و به استکبار نشان دهد مردم و جوانان تا پای جان خود از نظام دفاع می کنند زیرا حضور شما آینده سازان کشور معنای زیادی برای جهانیان دارد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه انتخابات مجلس نشان دهنده مردم سالاری دینی در انقلاب اسلامی است افزود: استکبار در تلاش است با ایجاد‌جنگ روانی مردم و به ویژه دانش آموزان را از حضور در انتخابات منع کند ولی قطعا شما دانش آموزان با بینش و بصیرت و با حضور حداکثری خود پاسخی محکم به استکبار داده و سرنوشت سیاسی خود را تعیین می کنند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2