لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75203 شناسه خبر: 75203

مردم از کم‌کاری‌های مسؤولان گله‌مندند نه انتخابات مجلس

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با گله‌مندی از برخی رفتارها در خصوص زیر سؤال بردن انتخابات مجلس گفت: مردم از انتخابات گله‌مند نبوده و از بعضی کم‌کاری‌ها مسؤولان گله‌مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه مادران شهدا با صبر زینب گونه باعث ماندگاری انقلاب اسلامی شدند، اظهار کرد: الگو تمام مادران شهدا حضرت زینب و ام‌البنین بوده و این عزیزان با آغاز دوران دفاع مقدس جوانان خود را به جبهه فرستاده و وقتی‌که خبر شهادت فرزندان خود را شنیدند با صبری مثال‌زدنی باعث عدم شاد شدن دشمنان شدند.

وی با اشاره به پیروزی ارتش سوریه در شرق این کشور و علیه گروه‌های تکفیری گفت: خون شجاعت سردار سلیمانی در رگ‌های نیروهای مقاومت دمیده شده و جبهه‌های مقاومت و ارتش سوریه نفوذ خوبی در شرق کشور خود داشته و گروه‌های تروریستی را در این منطقه نابود کردند به‌طوری‌که استکبار خواستار جلسه فوری شورای امنیت سازمان را داشته است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه انتخابات مجلس و ۲۲ بهمن را دو آزمون بزرگ برای انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: اسلامی و مردمی بودن دو تا از مهم‌ترین ویژگی و دلیل ماندگاری انقلاب اسلامی بوده و مردم با داشتن نقشه را می‌توانند باعث پیشرفت انقلاب شوند.

مسئولان نباید با حاشیه‌سازی، شورای نگهبان انتخابات مجلس را زیر سوال ببرند

طیبی با اذعان به اینکه هرکسی ابروی وطن را دوست دارد باید در انتخابات مجلس شرکت کنند، تصریح کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری برخی از مسئولان نباید با حاشیه‌سازی، بیان صحبت‌های گوناگون ازجمله حمله به شورای نگهبان انتخابات مجلس را زیر سوال برده و باعث ایجاد ناامیدی در بین مردم شوند.

وی با گله‌مندی از برخی رفتارها در خصوص زیر سؤال بردن انتخابات مجلس افزود: مردم از انتخابات گله‌مند نبوده و از بعضی کم‌کاری‌ها مسئولان گله‌مند هستند لذا نباید برخی مسئولان به‌مانند استکبار مردم را از حضور در انتخابات دل سرد کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به ویژگی‌های نماینده اصلح در طراز انقلاب اسلامی گفت: کسی که خود را نماینده مردم معرفی کرده و سعی دارد برای مردم و انقلاب خدمت کند نباید برای هزینه انتخاباتی خود به سراغ نهادهای قدرت، افراد سرمایه‌دار برود، برای رضایت مردم کارکرده، برای حل مشکلات مردم تلاش کرده و فقط به نفع حزب سیاسی خود صحبت نکند، زیراکسانی که به کاندیداها کمک می‌کنند قطعاً انتظارات غیرمتعارفی دارد و این امر خود به خودی باعث فساد می‌شود.

طیبی با اذعان به اینکه مردم یک بخش مهم معرفی یک کاندیدا اطرافیان آنان هستند، تصریح کرد: مردم برای رأی دادن به افراد اصلح باید ببیند که اطرافیان و حلقه اول او چه کسی است زیرا از این طریق می‌توان یک نماینده اصلح را شناسایی کرده و می‌توان پی برد اهداف کاندیدا با توجه به این اطرافیان چه هدفی است.

وی با اشاره به تأثیر مال حرام در زندگی فردی افراد افزود: خانواده‌ها برای تأمین هزینه زندگی خود باید به حلال و حرام آن توجه کنند زندگی زیرا کسب روزی حرام زندگی فردی و اجتماعی انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهد لذا به همین دلیل یکی از نشانه‌های افراد مؤمن توجه به این نکات است‌.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2