لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75157 شناسه خبر: 75157

علیرضانژاد گوهردانی، اولین کاندیدای انصرافی از میان احراز صلاحیت شده‌ها

محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه از ادامه حضور در رقابت‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کناره‌گیری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی از نامزدهای احراز صلاحیت شده‌ها در حوزه انتخابیه آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری، رسماً انصراف خود را از ادامه حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه اعلام کرد.

با توجه به نوع گرایشات و تفکرات سیاسی محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی، نزدیکان و فعالان ستاد انتخاباتی وی به جریان نیروهای ولایی، انقلابی و اصولگرا، باید دید در روزهای آتی از کدام کاندیدای حال حاضر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر حمایت می نمایند.

محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی، شهردار اسبق آستانه اشرفیه، متولد سال ۱۳۴۹ و دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری است و در حال حاضر ذیحساب اعتبارات هزینه ای شرکت آب منطقه‌ای استان گیلان می باشد.

به‌این‌ترتیب با توجه به انصراف محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی از ادامه حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تعداد کاندیداهای احراز صلاحیت شده در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر به ۱۱ کاندیدا کاهش یافته است.

۱- محمد علی رمضانی دستک ۲-موسی روزبه، ۳-محمدعلی ثابتی امیرهنده، ۴-محمد شعبانی لسکوکلایه، ۵-سید مهدی صادق، ۶-علی رعنای رهبرخواه، ۷-ریحانه احمدی دهکا، ۸-هاشم میرتقی حسن کیاده، ۹-رضا شرمسار، ۱۰-مهدی ترابی، ۱۱-ارسلان قاسم نژاد، یازده داوطلبی هستند که جهت پیروزی و موفقیت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر با یکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش آستان‌خبر؛ اسامی داوطلبان نهایی به استناد مواد ۳۶ و ۴۰ آیین‌نامه در تاریخ ۲۲ بهمن اعلام قطعی و منتشر می‌شود. طبق برنامه ستاد انتخابات کشور در تاریخ ۲۳ بهمن شاهد انتشار آگهی انتخابات توسط هیات اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه به استناد ماده ۲۰۹ آیین نامه خواهیم بود. همچنین نامزدها به استناد ماده ۵۶ قانون انتخابات از ۲۴ بهمن می توانند به صورت رسمی فعالیت ها و تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کنند. این داوطلبان باید به یاد داشته باشند که تا یکم اسفند یعنی یک روز به انتخابات برای فعالیت انتخاباتی خود زمان دارند و دقیقا ۲۴ ساعت مانده به ساعت رای گیری، تبلیغات انتخاباتی به استناد همان ماده ۵۶ قانون انتخابات ممنوع است.

 انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2