لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=75130 شناسه خبر: 75130

فارس من| ساعات استفاده از زمین بسکتبال برنامه‌ریزی می‌شود

شهردار آستانه‌اشرفیه با تأکید بر رعایت حقوق شهروندی در استفاده از مکان‌های ورزشی گفت: قطعاً پس از فنس کشی مسئول برنامه‌ریزی در این مکان ساعات خاصی از طول روز را مشخص می‌کند تا جوانان از این مکان استفاده لازم را برده و برای ساکنین آن محله نیز مشکلی ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ به نقل از گزارش خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» باهدف ارتباط دوسویه مخاطبان خبرگزاری فارس و رسیدگی به مشکلات مطروحه از سوی مردم راه‌اندازی شده است، مخاطبان با ثبت سوژه‌های خود در این سامانه و جمع‌آوری امضاهای بیشتر می‌توانند خبرنگاران فارس را در پیگیری هرچه سریع‌تر مسائل و مشکلات استان همراهی کنند.

«چرا باید در یک منطقه مسکونی حلقه بسکتبال نصب کنند؟» یکی از سوژه‌هایی بود که مخاطبان خبرگزاری فارس گیلان در سامانه فارس من ثبت کردند.

دغدغه این شهروند خبرنگار این بود که: ما ساکنین رو به رو باشگاه تختی آستانه هستیم، ما چه گناهی کردیم که باید رو به رو منزل ما حلقه بسکتبال وصل شود و تا آخر شب سروصدا آرامش ما رو بر هم بزند، آیا جای دیگری در این شهر نبود؟

برای استفاده از حلقه بسکتبال در آستانه‌اشرفیه حقوق شهروندی رعایت می‌شود

شهردار آستانه‌اشرفیه دراین‌باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان با بیان اینکه باید رفاه اجتماعی را در جامعه افزایش دهیم، اظهار کرد: یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد رفاه اجتماعی و ایجاد نشاط در جامعه فراموش‌شده به مکان‌های مختلف ورزشی و ورزش همگانی است که در این خصوص اقدامات خوبی در آستانه‌اشرفیه انجام‌شده است‌.

محمد دانش شکیب با اشاره به دلایل ایجاد حلقه بسکتبال در منطقه مسکونی گفت: واحد تجاری در انجام این کار توسعه پارک، ورزش‌های همگانی و خیابانی در نقاط مختلف آستانه‌اشرفیه بوده تا جوانان بتوانند بخشی از اوقات فراغت خود را به ورزش کردن بپردازند.

وی با اذعان به اینکه مسؤولیت کلی حلقه بسکتبال در این مکان بر عهده هیئت بسکتبال است، افزود: پس از فنس کشی این مکان ورزشی آن را تحویل هیئت بسکتبال داده و تمام برنامه‌ریزی‌ها و چگونگی ساعات استفاده از آن مکان بر عهده هیئت بسکتبال و اداره ورزش و جوانان است.

شهردار آستانه‌اشرفیه‌ با تأکید بر رعایت حقوق شهروندی در استفاده از مکان‌های ورزشی تصریح کرد: قطعاً پس از فنس کشی مسئول برنامه‌ریزی در این مکان ساعات خاصی از طول روز را مشخص می‌کند تا جوانان از این مکان استفاده لازم را برده و قطعاً ساعات استفاده از این مکان طوری برنامه‌ریزی می‌شود که برای ساکنین آن محله مشکلی ایجاد نشود.

شکیب لازمه توسعه شهری و افزایش سرانه مکان‌های ورزشی در آستانه‌اشرفیه را استفاده صحیح از زمین‌های مختلف دانست و افزود: سعی ما بر این است که در هر مکان از این شهرستان زمینی را پیدا کردیم کاربری لازم را برای آن مشخص کنیم به همین دلیل پس از بررسی‌های لازم و اشتیاق جوانان برای استفاده از بسکتبال تصمیم بر این شد در این مکان حلقه بسکتبال را نصب کنیم.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2