لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74962 شناسه خبر: 74962

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه:

کاندیدها احترام رقبای خود را حفظ کنند

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه با تأکید براینکه کاندیدایی که احراز صلاحیت می‌شود قطعاً دارای احترام است، گفت: کسانی که آبروی کسی را می‌برد پروردگار آبروی خود آن فرد را یک روز خواهد برد به همین دلیل باید کاندیدها احترام رقبای خود را حفظ کرده و فقط از توانایی‌های خود صحبت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد رضوان فر ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه شهید سلیمانی غریبانه به دنبال جهاد در راه بوده است، اظهار کرد: اوایل کسی شهید سلیمانی را نمی‌شناخت و ایشان غریبانه در مناطق جنگی به دنبال ایجاد آرامش در جامعه بود زیرا هدفش خدمت به انقلاب بوده است.

وی با اشاره به تأثیر شهادت سردار سلیمانی در جامعه گفت: آمریکا تصور داشت با شهادت سردار سلیمانی تأثیر جمهوری اسلامی در منطقه کاهش پیدا می‌کند ولی شهادت ایشان دل ۸۰ میلیون ایرانی را به درد آورد که این اشک و حضور مردم در راهپیمایی‌ها قطعاً با پاسخ پروردگار همراه می‌شود و آن خروج آمریکا از منطقه است.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه مسؤولان باید توجه به ولایت‌فقیه را سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: در برجام مسؤولان به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه نکرده و نتیجه‌اش وضعیت کنونی جامعه شد لذا از مسؤولان درخواست دارم در تمام مسائل به رهنوردهای مقام معظم رهبری توجه کنند.

رضوان فر تأثیر انتخابات در ماندگاری جمهوری اسلامی را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: استکبار سعی دارد با ایجاد ناامیدی در جامعه مردم را از حضور در انتخابات مأیوس کند ولی مردم بدانند حضور مردم در انتخابات انقلاب اسلامی را بیمه کرده و دشمن را ناامید می‌کند.

وی با درخواست از کاندیدهای مجلس برای عدم تخریب رقبای خود بیان کرد: کسانی که آبروی کسی را می‌برد پروردگار آبروی خود آن فرد را یک روز خواهد برد به همین دلیل باید کاندیدها احترام رقبای خود را حفظ کرده و فقط از توانایی‌های خود صحبت کنند زیرا کسی که احراز صلاحیت می‌شود قطعاً دارای احترام است.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه مدیریت غربی را یکی از ضربه‌های بزرگ به کشور دانست و تصریح کرد: ما در کشور به مدیری به‌مانند سردار سلیمانی نیاز داریم تا به‌صورت انقلابی عمل کند زیرا مشکل اصلی در کشور عدم وجود مدیر انقلابی در بعضی از مسؤولیت‌های مهم است لذا باید دولت به برنامه گام دوم انقلاب و استفاده جوانان در کشور توجه کند چون کشور را در آینده جوانان اداره می‌کنند.

رضوان فر اولین پیام پروردگار در قرآن به اهل ایمان را دشمن‌شناسی دانست و افزود: پروردگار می‌فرماید مؤمنان نباید دشمن را دست‌کم گرفته و باید از بیان جملاتی که دشمن در آینده از آن‌سو استفاده کند بپرهیزد و لازمه انجام این کار دشمن‌شناسی است.

وی با اشاره به نقش عمل صالحه در زندگی انسان بیان کرد: هرکسی بتواند خالصانه در راه خدا انفاق کرده و تمام‌کارهای خود را برای رضایت پروردگار انجام دهد خداوند بهترین مصلحت‌ها را برای انسان در نظر می‌گیرد.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه با تأکید بر توجه مسؤولان بر عدم زیاده‌گویی گفت: کسانی که در کشور مسؤول بوده و تریبون در دست آنان است نباید جملاتی را بگویند که باعث سو استفاده دشمن و ایجاد ناآرامی در جامعه شود زیرا این افراد در پیشگاه مردم و پروردگار مسؤول هستند.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2