لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74899 شناسه خبر: 74899

اعزام ۴ گیلانی به لیگ جهانی کاراته پاریس

سه عضو گیلانی کاراته کشورمان به دومین مرحله لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۲۰ اعزام‌شده و روز جمعه در افتتاحیه این رقابت‌ها در پاریس حضور پیدا می‌کنند؛ سرمربی گیلانی تیم ملی جمهوری آذربایجان دیگر گیلانی حاضر در لیگ جهانی پاریس است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ دومین مرحله لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۲۰ روز جمعه چهارم بهمن‌ماه به میزبانی پاریس با حضور ۷۰۳ کاراته‌کار آغاز می‌شود.

کاروان کشورمان با ۳۷ تن شامل ۲۱ ورزشکار و ۱۶ همراه به این رقابت‌ها اعزام‌شده است؛ سارا بهمنیار در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم به روی تاتامی رفته و سعید حسنی‌پور نیز به‌عنوان مربی تیم ملی کاراته کشورمان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت؛ رضا مهمان‌دوست، سرمربی گیلانی تیم ملی جمهوری آذربایجان سومین گیلانی حاضر در لیگ جهانی پاریس است.

مزدا صوفی رئیس هیئت کاراته استان گیلان چهارمین گیلانی اعزامی به لیگ جهانی پاریس است، وی به همراه جواد سلیمی، المیرا گوزل زاده، جمشید زند، سید رضا خادمیان و حسن خرقانی داوران اعزامی کشورمان به پاریس را تشکیل می‌دهند.

فاطمه صادقی و نگین باقری در کاتا، طراوت خاکسار در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، رزیتا علیپور و شیما آل سعدی در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم، حمیده عباسعلی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم، امیر بهادر تدین، امیر یزدان تدین و سهیل ساجدی فر در کاتای تیمی، علی مسکینی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، امیرمهدی زاده، سعید احمدی و امیررضا میرزایی در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم، بهمن عسگری و علی‌اصغر آسیابری در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم، ذبیح‌الله پور شیب و مهدی قراری زاده در وزن منفی ۸۴ کیلوگرم و سجاد گنج زاده و صالح اباذری در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم ورزشکاران اعزامی کشورمان به لیگ جهانی پاریس ۲۰۲۰ را تشکیل می‌دهند.

به گزارش آستان‌خبر؛ لیگ جهانی کاراته وان پاریس ۲۰۲۰ از روز جمعه چهارم بهمن‌ماه به مدت سه روز به میزبانی پاریس برگزار می‌شود؛ این رقابت‌ها از سری پریمیر لیگ بوده و دارای امتیاز المپیکی است.

سارا بهمنیار در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم به روی تاتامی می‌رود، این وزن کمترین تعداد شرکت‌کننده نسبت به سایر اوزان را داشته و ۴۷ ورزشکار از ۳۶ کشور با یکدیگر رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2