لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74848 شناسه خبر: 74848

استکبار به دنبال بدبین کردن سپاه پاسداران در جامعه بود

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازوی نظام دانست و گفت: استکبار با ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای به دنبال بدبین کردن سپاه در جامعه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه سازمان‌های بین‌المللی در مقابل رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌ایستند، اظهار کرد: استکبار بعد از ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی اوج حقارت خود را نشان داد ولی پاسخ محکم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمله به پایگاه عین الاسد بار دیگر به جهانیان نشان داد که دوران بزن‌دررو تمام‌شده است.

وی با اشاره به وظایف شورای نگهبان گفت: این شورا امین مردم بوده و باید بر درست اجراشدن قانون در کشور نظارت کند و یکی از مهم‌ترین وظایف این شورا کنترل کسانی است که سعی دارند قانون‌گذاری کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه نمایندگان مجلس باید تمام‌وقت خود را صرف انجام کارهای مردم بکنند، تصریح کرد: شورای نگهبان به‌صورت گزینشی عمل‌نکرده و از هر دو جناح افرادی را تائید یا رد صلاحیت کردند و این نشان‌دهنده دقت عمل در شورای نگهبان است.

طیبی با انتقاد از رفتار رئیس‌جمهور در خصوص در خصوص شورای نگهبان بیان کرد: استکبار همواره به ایجاد تفرقه در کشور است و در این شرایط رئیس‌جمهور نباید به علت رد صلاحیت یکی از اقوام خود، شورای نگهبان را زیر سؤال ببرد چراکه این رفتار وحدت را از بین ببرد.

وی با اشاره به سانحه ایجادشده برای هواپیمای اوکراینی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌توانست دلیل سقوط این هواپیما را اعلام نکند ولی صادقانه اشتباه خود را پذیرفت و گفتند گردن ما از مو باریک‌تر است که این اقدام جای تقدیر دارد.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازوی نظام دانست و گفت: استکبار با ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای به دنبال بدبین کردن سپاه در جامعه هستند ولی مردم با بصیرت بالای خود اجازه چنین کاری را به استکبار نمی‌دهند.

طیبی با اشاره به قتل دو شهروند در بندر کیاشهر گفت: از رسانه‌ها توقع داریم فضای آرامی را ایجاد کرده و به این مسئله دامن نزده و مردم بندر کیاشهر با مشورت ‌و کمک امام‌جمعه بندر کیاشهر عزا دیدگان این حادثه را به آرامش دعوت کنند.

وی تکمیل خیابان فردوسی را یک اقدام خوب در این شهرستان عنوان کرد و افزود: توقع داریم شهردار و همکاران، میدانی را در این خیابان ایجاد کنند تا این خواسته به‌حق مردم ایجاد شود زیرا این خیابان به بهترین شکل تکمیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مردم آستانه اشرفیه پس از خطبه‌های نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همدردی و تسلیت با خانواده های داغدار سقوط هواپیمای مسافربری اکراین، ضمن محکومیت و ابراز خشم و تنفر علیه اسکبار جهانی و توطئه های دشمنان خصوصاً جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی، با راهپیمایی و اجتماع در حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف(ع)، خواستار خونخواهی سپهبد شهید سلیمانی شده و فریاد زدند که با تمام توان در برابر استکبار مقاومت کرده و مکتب سلیمانی را ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2