لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74835 شناسه خبر: 74835

قتل دلخراش دو نفر در بندر کیاشهر

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از قتل دو شهروند ۶۵ ساله و ۴۰ به ضرب چاقو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ محمدی نسب امروز در گفت و‌گو با خبرنگار ما، با اشاره به جزئیات قتل دو نفر در بندر کیاشهر، اظهار کرد: در این تحقیقات مشخص شد که ۵ نفر با هویت معلوم (در بازار ماهی فروشان بندرکیاشهر رو به روی هم مغازه ماهی فروشی داشتند) بر اثر اختلافات قبلی و درگیری لفظی با سلاح سرد با هم درگیر شدند که بلافاصله مأموران نیروی انتظامی درمحل حادثه حضور پیدا کردند.

وی از قتل دو نفر از شهروندان بندر کیاشهر در این حادثه خبر داد و گفت: در این حادثه دلخراش دونفر یا ضرب چاقو به پهلو، شکم و ران به قتل رسیدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه قاتلان حادثه قتل دو نفر در بندر کیاشهر، دستگیر شده اند،تصریح کرد: مأموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و در کمتر از یک ساعت قاتلان ۵۱ و ۳۰ ساله را در یکی از دهستان های شهرستان آستانه اشرفیه شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

محمدی نسب با اشاره به دلایل قتل دو شهروند کیاشهر افزود: متهمان در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی و عصبانیت ناشی از درگیری لفظی با مقتولان اعلام کردند، ضمن آنکه پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مقامهای قضائی تحویل داده شد.

وی قتل را یکی از جرائم خشن عنوان کرد و گفت: به منظور جلوگیری از بروز اتفاقات ناگوار، لازم است خانواده ها از دخالت دادن جوانان در اختلافات خانوادگی و شغلی جدا پرهیز کنند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2