لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74828 شناسه خبر: 74828

پدافند غیرعامل باعث ایجاد آرامش در جامعه می شود/ اجرای صحیح پدافند غیر عامل باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، با اذعان به اینکه باید جلسات پدافند غیر عامل هرماه برگزار شود، گفت: پدافند غیر عامل و اجرای درست آن یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد لذا اگر تمامی روسای ادارات درخواست دارم در این جلسات شرکت و جلسات و همچنین جلسات کمیسیون ها را هرماه برگزار کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ یونسمحمودی ظهر امروز در جلسه پدافند غیر عامل در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه پدافند غیرعامل باعث ایجاد آرامش در جامعه می شود، اظهار کرد: باید در بررسی موضوعات و مسائل به همه نکات توجه شود زیرا استان گیلان یک استان پربارش بوده و باید اقدامات لازم در هنگام فصل پر بارش اندیشیده شود.

وی با تاکید بر ارتباط نهادهای خدمات رسان با یک دیگر گفت: اگر نهادهای مختلف با سازمان هواشناسی نهایت همکاری را کرده و اطلاعات بارشی را از این سازمان دریافت کنند می توان میزان خسارت حاصل از بارش باران و برش را کاهش داد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه باید جلسات پدافند غیر عامل هرماه برگزار شود، تصریح کرد: پدافند غیر عامل و اجرای درست آن یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد لذا اگر تمامی روسای ادارات درخواست دارم در این جلسات شرکت و جلسات و همچنین جلسات کمیسیون ها را هرماه برگزار کنند.

محمودی با تاکید بر توجه به آب رسانی به موقع به زمین های کشاورزی، بیان کرد: یکی از مهمترین اهدافِ پدافند غیر عامل آب رسانی به موقع به زمین های کشاورزی و توجه به مناطق روستایی است زیرا در این صورت از ایجاد ناامیدی و اختلاف در مناطق روستایی جلوگیری می شود.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2