لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74714 شناسه خبر: 74714

سردار سلیمانی تمام برنامه‌های استکبار در خاورمیانه را از بین برد

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای با اذعان به اینکه سردار سلیمانی تمام برنامه‌های استکبار برای خاورمیانه را از بین برده بود، تصریح کرد: ایشان در طول عمر باعزت خود چه در دوران دفاع مقدس و چه بعدازآن و در مبارزه با داعش به‌طور شبانه‌روز در حال خنثی کردن برنامه‌های استکبار و آمریکا بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ اصغر شکرالهی عصر امروز در مراسم شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مزار شهدای این شهرستان با بیان اینکه مردم با حاج قاسم سلیمانی و انقلاب بار دیگر تجدید پیام کردند، اظهار کرد: مردم با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع‌جنازه این پیکر بزرگوار، به استکبار نشان دادند که تا پای جان خود از انقلاب و نظام دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به ویژگی شخصیتی سردار سلیمانی گفت: ایشان با توجه به روحیه نترس و نزدیکی با مقام معظم رهبری به‌عنوان مالک اشتر جمهوری اسلامی یاد می‌شد که نشان‌دهنده مقام بسیار بالای این شهید است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای با اذعان به اینکه سردار سلیمانی تمام برنامه‌های استکبار برای خاورمیانه را از بین برده بود، تصریح کرد: ایشان در طول عمر باعزت خود چه در دوران دفاع مقدس و چه بعدازآن و در مبارزه با داعش به‌طور شبانه‌روز در حال خنثی کردن برنامه‌های استکبار و آمریکا در عراق و سوریه بوده به‌طوری‌که مورد تحسین فرماندهان غربی قرار گرفت.

شکرالهی با تأکید بر کمک بی‌دریغ به نیروهای جبهه مقاومت بیان کرد: سردار سلیمانی همواره خود را سرباز ولایت، حامی مستضعفان و مظلومان و مطیعِ مقام معظم رهبری می‌دانست و باروحیه جهادی خود در جبهه‌های حق علیه باطل به‌طور مستمر حاضر و از هیچ کمکی به نیروهای جبهه مقاومت در طول این ۳۸ سال دریغ نکرده بود.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای با اشاره به نقش مؤثر شهید سلیمانی در منطقه افزود: این سردار رشید اسلام با تشکیل گروه‌های مختلف مقاومت در منطقه و با رهنمودهای مقام معظم رهبری کاری انجام داد که نقشه‌های آمریکا برای تشکیل خاورمیانه بزرگ را از بین برد.

شکرالهی با اذعان به اینکه سردار سلیمانی همواره روحیه شهادت‌طلبانه داشت، تصریح کرد: این مرد بزرگ در طول دوران دفاع مقدس و علی‌رغم ترکش‌های بسیار، خداوند این عزیز را برای ملت و انقلاب حفظ کرد تا با رشادت‌های خود امنیت را برای کشور به ارمغان آورد.

وی با تأکید بر سامان‌دهی نیروهای مقاومت در منطقه توسط شهید سپهبد سردار سلیمانی بیان کرد: ایشان حزب‌الله، حماس، انصار الله، تیپ فاطمیون و زینبیون را تشکیل داد تا در برابر داعش و النصره جنگیده و برنامه‌های استکبار را در منطقه نقشه بر آب کنند‌.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای با اذعان به اینکه در عراق دو گروه در مقابل یکدیگر قرار گرفتند، گفت: آمریکا در عراق به‌عنوان یک نیروی متجاوز و قدرتمند حضور داشت ولی سردار سلیمانی با ساماندهی نیروهای مردمی حشدالشعبی با استفاده از فرماندهان عراقی توانست با داعش مقابله و تأثیر نیروهای آمریکایی را در عراق کاهش دهد.

وی با تأکید بر آغازگر نبودن جنگ توسط انقلاب اسلامی بیان کرد: ایران قطعاً همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند پاسخی محکم به این جنایت آمریکا می‌دهد چون آمریکا شروع‌کننده این اتفاق بوده ولی پایان دهنده آن انقلاب اسلامی است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای با قدردانی از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع‌جنازه پیکر سردار سلیمانی تصریح کرد: مردم با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع‌جنازه شهیدان راه مقاومت، پاسخ محکمی به استکبار داده و نشان دادند وفادار به امام و رهبری و انقلاب هستند‌.

شکرالهی با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی با ریختن خون سردار سلیمانی بیمه‌شده است، بیان کرد: اگر ۴۰ سال اول انقلاب با شهادت شهید بهشتی، باهنر، چمران و صیاد شیرازی انقلاب ما بیمه‌شده بود، با ریختن خود شهید سلیمانی ۴۰ ساله دوم انقلاب اسلامی بیمه و ماندگار شده است.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2