لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74666 شناسه خبر: 74666

شهادت سردار سلیمانی باعث اتحاد بین ملت‌های منطقه شد

استاد حوزه و دانشگاه با اذعان به اینکه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی باعث وحدت در بین ملت‌های مسلمان شده است، گفت: ایشان بیش از ۳۸ سال زندگی خود را صرف جهاد درراه خدا کرده و عاشق شهادت و ایثار بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی زمانی امشب در مراسم شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه اعظم حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) با بیان اینکه مقوله طاغوت باید در جامعه دین‌دار تعیین شود، اظهار کرد: در جامعه‌ای که ادعا اسلامی بودن دارد باید در برابر طاغوت در دنیا ایستاده و جلو او تسلیم نشد‌.

وی با اشاره به ویژگی‌های انقلاب اسلامی در دنیای اسلام گفت: مردم با پیروی از امام راحل (ره) در برابر طاغوت و استکبار ایستاده و با پیروزی خود، دین اسلام و توحید را در جامعه گسترش و مبنای اداره جامعه و‌ کشور دستورات قرآن کریم قرار گرفت.

کارشناس مذهبی و استاد دانشگاه با اذعان به اینکه اسلام ناب محمدی با اسلام آمریکایی بسیار تفاوت دارند، تصریح کرد: از همان ابتدا افرادی در کنار امام راحل حضورداشته و مشترکات اسلام محمدی و اسلام آمریکایی را پیداکرده و در بین مردم رواج و با شعارهایی به‌مانند دوری از جنگ نگذاشتند مردم اسلام آمریکایی را بشناسند.

زمانی با تأکید بر لزوم توجه مسؤولین به ولایت‌فقیه افزود: حقیقت دین زمانی مشخص می‌شود که مردم و‌ مسؤولین به ولایت‌فقیه اعتقاد داشته باشند ولی در هر دوره‌ای عده‌ای از سیاسیون می‌گویند وقتی ما رئیس‌جمهور داریم چه نیازی به ولایت‌فقیه است که این تفکر بسیار غلط است.

وی یکی از دلایل اقتدار جمهوری اسلامی را عدم تسلیم شدن در برابر استکبار عنوان کرد و گفت: سال‌ها مقام معظم رهبری فرمودند وقت خود را برای مذاکره با آمریکا نگذارید زیرا آمریکا به عهد خود وفادار نیست و همه دیدند برجام شکست خورد.

استاد دانشگاه و حوزه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی قاسم سلیمانی بیان کرد: ایشان بیش از ۳۸ سال زندگی خود را صرف جهاد درراه خدا کرده و عاشق شهادت و ایثار بود و این مهم‌ترین ویژگی شخصیتی سردار سلیمانی است.

زمانی با اذعان به اینکه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی باعث وحدت در بین ملت‌های مسلمان شده است، تصریح کرد: مردم ما از شهید دادن خسته نمی‌شوند و در روزگاری که استکبار تصور می‌کرد کار ملت‌های مسلمان تمام است، سردار سلیمانی با شهادت خود ملت‌های مسلمان را باهم متحد کرده و با مردم ایران ابراز همدردی کردند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا قطعاً پاسخی محکم در برابر این جنایت خواهد دید، افزود: بهای خون سردار سلیمانی بسیار شدید است زیرا همان‌طور که دبیر کل حزب‌الله امروز گفتند، ارزش کفش قاسم سلیمانی از سر ترامپ باارزش‌تر است.

استاد حوزه و دانشگاه با درخواست از مردم برای توجه به انتخاب صحیح در انتخابات گفت: مردم باید ببینند چه کسی در انتخابات حرف دشمن را زده و از آن حمایت نکنند زیرا اگر کشور ما دست بچه انقلابی‌ها باشد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2