لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74634 شناسه خبر: 74634

شهادت سردار سلیمانی نشان دهنده انزجار آمریکا از محور مقاومت در منطقه است

امام جمعه آستانه اشرفیه، با تاکید بر اینکه استکبار تروریستی بودن خود را نشان داده است، گفت: ترور سردار سلیمانی به دست آمریکا تروریست نشان دهنده انزجار این کشور از گروه های اسلامی و فرمانده هان آنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: این سردار رشید اسلام تمام عمر خود را صرف مبارزه با استکبار و گروه های تروریستی تکفیری کرده و درراه مجاهدت و دفاع از اسلام به آرزوی خود یعنی شهادت رسید.

وی با تاکید بر اینکه استکبار تروریستی بودن خود را نشان داده است، گفت: ترور سردار سلیمانی به دست آمریکا تروریست نشان دهنده انزجار این کشور از گروه های اسلامی و فرمانده هان آنان است زیرا محور مقاومت مانع شکست و عدم اجرایی شدن برنامه استکبار در خاورمیانه شد.

امام جمعه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی دچار اشتباه بزرگی شده است، تصریح کرد: سردار سلیمانی از مبارزان بین‌المللی بوده و آمریکا با این اقدام خصمانه اعلان‌جنگ با محور مقاومت کرده است که قطعاً پاسخ جمهوری اسلامی و نیروهای مقاومت قطعا کوبنده است ولی دشمنان بدانند با رفتن سردار سلیمانی راه او ادامه دارد.

طیبی خون شهدا را یکی از دلایل ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و افزود: آمریکای خبیث فکر می‌کند با شهادت سردار سلیمانی و ابو مهدی می‌تواند لرزه به اندام جمهوری اسلامی بیندازد ولی این کشور پر از سردار سلیمانی ها است زیرا با ریختن خون شهدا اتحاد مردم و محور مقاومت بسیار بیشتر می‌شود.

وی با گله مندی از عدم توجه به فرهنگ مهدویت در جامعه بیان کرد: متولیان دین و مهدویت در جامعه باید با ایجاد برنامه‌های گوناگون این فرهنگ را در بین مردم رواج دهند زیرا باعث ارتقاء و گسترش مهدویت در جامعه می‌شود ولی متأسفانه جبهه حق در حال سکوت و جبهه باطل در حال برنامه‌ریزی است.

امام جمعه آستانه اشرفیه، با اشاره به ایجاد شبه افکنی در بین مردم توسط دشمن افزود: استکبار و جبهه باطل سعی دارد با شبهه افکنی مردم را نسبت به اسلام و دین بدبین کند و در حال انجام این کار است که در این مواقع متولیان دینی باید ورود کرده و اجازه چنین کاری را به آنان ندهند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2