لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74352 شناسه خبر: 74352

خسارت ۵۵۰ میلیون تومانی باد به شهرستان آستانه اشرفیه

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با اذعان به اینکه باد موسمی موجب ایجاد خسارت در شهرستان آستانه اشرفیه شد،گفت: بادهای موسمی به زیر ساخت های شهرستان ۵۵۰ میلیون تومان خسارت وارد کرده و به ستاد مدیریت بحران استان تحویل داده شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ یونس محمودی ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان در سال اجتماعات فرمانداری، با بیان اینکه پیشگیری مهمترین راه برای کاهش خسارت در هنگام بلایای طبیعی است، اظهار کرد: باید قبل از وقوع هر بحران اتفاقی راه های پیشگیری برای کاهش خسارت را پیش بینی و اقدامات لازم اندیشیده شود لذا از مدیران شهرستان و بخشداری ها درخواست دارم به این امر توجه کنند.

وی با اشاره به تاکید حضور مستمر اعضا ستاد بحران در جلسات مختلف گفت: بر اساس قانون باید تمام اعضا ستاد بحران در جلسه حضور پیدا کنند تا بتوانیم راهکارهای مختلف را ارائه دهیم و هر عضوی در جلسات این ستاد شرکت نکند قطعا جریمه می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با اذعان به اینکه باد موسمی موجب ایجاد خسارت در شهرستان آستانه اشرفیه شد، تصریح کرد: بادهای موسمی به زیر ساخت های شهرستان ۵۵۰ میلیون تومان خسارت وارد کرده و به ستاد مدیریت بحران استان تحویل داده شد.

محمودی لازمه درست عمل کردن مدیران شهرستان را اجرایی کردن مصوبات جلسات ستاد بحران تاکید کرد و افزود: هنگام بروز بحران تمام مرخصی ها لغو است و تمام مدیران باید در منطقه حاضر شوند و با کارشناس و‌ معاون عمرانی همکاری لازم را کرده و مصوبات جلسات ستاد بحران را اجرایی کنند.

وی با اذعان به اینکه در روستاها باید جلسات متعددی برای کاهش خسارت احتمالی ناشی از برف و باران برگزار شود، گفت: دهیاران باید به طور مستمر جلسات خود را در روستاها برگزار و نماینده خود را به فرمانداری معرفی کنند تا در صورت مشکل با این افراد ارتباط گرفته شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با تاکید بر سوخت رسانی به موقع به مرغداری ها در آستانه اشرفیه بیان کرد: با توجه به اینکه هنگام بارش برف ممکن است در بعضی مواقع با مشکلاتی در حوزه سوخت و برق مواجه شویم باید تمهیدات لازم در خصوص سوخت رسانی به موقع به مرغداری ها در هنگام بحران و زمستان اندیشده شود.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2