لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74333 شناسه خبر: 74333

مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان:

عملکرد تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه امیدبخش است/کسب رتبه ۱۹ کشوری توسط تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه

مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان با تأکید بر اینکه جلب رضایت مخاطبین سازمان تأمین اجتماعی بزرگ‌ترین هدف تمامی اقدامات و برنامه‌هاست، گفت: عملکرد تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه امیدبخش است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ جمیل حق پرست در آئین اتمام طرح پرونده الکترونیک در شعبه تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: گزارش خوب عملکرد شعبه تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه، دلگرم کننده و امید بخش است.

وی با تأکید بر اینکه جلب رضایت مخاطبین سازمان تأمین اجتماعی بزرگ‌ترین هدف تمامی اقدامات و برنامه‌هاست، گفت: مدیریت خوب، مشارکتی و داشتن همدلی نزد نیروها منجربه حصول نتایج حسنه ازجمله رضایتمندی مردم می‌شود.

مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان اتمام طرح پرونده الکترونیک در شعبه تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه را یکی از فعالیت‌های مهم در راستای رضایتمندی مردم دانست و افزود: طرح پرونده الکترونیک به‌مثابه گامی بلند برای خدمت به خلق و کسب رضایت جامعه هدف به‌عنوانی راهگشایی ارزنده در تحقق آرمان‌های سازمانی است.

کسب رتبه ۱۹ کشوری توسط تأمین اجتماعی آستانه‌اشرفیه

رئیس تأمین اجتماعی شعبه آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تأخیر یک‌ماهه به دلیل جابجایی فیزیکی ساختمان این شعبه اظهار کرد: با همت و تلاش جمعیِ کارکنان توانستیم به‌عنوان دومین واحد در بین شعب تیپ سه استان، طرح پرونده الکترونیکی را به اتمام برسانیم.

صادق پردل با ارائه گزارشی از وضعیت شعبه گفت: کسب رتبه ۱۹ کشوری در بین شعب تیپ سه، دستاورد تلاش همکاران در سال جاری بوده است.

وی با اذعان به اینکه وجود سه الگوی پشتکار و تلاش، صلابت و اقتدار و تواضع و بردباری در تیم مدیریتی استان برای تمامی کارکنان مصداقی ارزشمند تلقی می‌شود، بیان کرد: ثبت یک هزار و ۲۰۰ خدمت غیرحضوری برای مراجعان و ۱۹۲۸ رکورد در طرح سیماک (استعلام‌های بین دستگاهی) منجر به کسب رتبه اول در شهرستان شد.

بازدید از قسمت‌های مختلف شعبه با حضور معاونان شعبه از دیگر برنامه سفر چندساعته و مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان از شعبه آستانه‌اشرفیه بود.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2