لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74112 شناسه خبر: 74112

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه‌اشرفیه:

همه پسرخاله و پسردایی اعضای شورا نیستند/ما رابین‌هود نیستیم

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه‌اشرفیه با انتقاد از شیوه جذب در شهرداری گفت: همه که پسرخاله و پسردایی اعضای شورا نیستند که سرکار بروند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ اسماعیل درویش در نشست ستاد امور جوانان آستانه‌اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با اظهار گله‌مندی از عدم حضور اعضای ستاد در این نشست اظهار کرد: ستاد امور جوانان مصوب هیئت‌وزیران است و مستلزم این است که همه دستگاه‌ها درگیر کار در جلسه حضور داشته باشند و همراهی‌های بین بخشی انجام گیرد.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه ما وظیفه داریم از حقوق مردم دفاع کنیم بیان کرد: امروزه بانک‌ها برای خودشان جزیره‌ای عمل می‌کنند و حتی پاسخگو هم نیستند که درباره جوانان و ارائه تسهیلات چه‌کار کردند.

وی با تصریح بر این نکته که ستاد ساماندهی جوانان باید بر دو مقوله کاهش آسیب‌های اجتماعی و اشتغال ورود کند خاطرنشان کرد: شنیدن اخبار ناگوار مانند طلاق، اعتیاد، سرقت، توهین، تهدید از یک شهر مذهبی پسندیده نیست.

درویش با اشاره به افزایش طلاق در شهر مذهبی آستانه خواستار احیای روش‌های سنتی ازدواج شد و گفت: وقتی ازدواج‌های ما پفکی و از داخل تلگرام و واتس اپ باشد نتایج آن مشخص است و باعث آسیب‌های اجتماعی مانند طلاق می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه‌اشرفیه با اشاره به رفتارهای اجتماعی مسئولین در برخورد با جوانان گفت: ما با رفتار و روش‌های خود بعضی از جوانان را منکوب و سرکوب کردیم و این بی‌وفایی‌های ما باعث بی‌توجهی جوانان به جامعه شده است.

وی با تأکید بر موردتوجه قرار دادن مهارت‌آموزی در جوانان بیان کرد: با سرمایه‌گذاری در صنایع بومی می‌توان مانور داد و اشتغال را پررنگ‌تر کرد و ما رابین‌هود نیستیم که همه مشکلات را حل کنیم خواستار نقش‌آفرینی کارگروه‌های مردم‌نهاد در امور جوانان شد.

درویش انتقادی هم به شیوه جذب نیروها در شهرداری آستانه‌اشرفیه داشت و گفت: همه که پسرخاله و پسردایی اعضای شورا نیستند که سرکار بروند و پشت‌میزنشینی هم نداریم لذا باید بسترها را برای جوانان شهر فراهم کنیم.

 

در این نشست هریک از اعضای ستاد امور جوانان شهرستان چالش‌های فرا روی و اقدامات حوزه کاری خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2