لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74095 شناسه خبر: 74095

برداشتن گامی موثر در توسعه کارهای عمرانی در آستانه اشرفیه

شهردار آستانه اشرفیه از تجهیز ناوگان موتوری شهرداری آستانه اشرفیه به منظور تسریع در روند کارهای عمرانی در این شهرستان خبر داد.

محمد دانش شکیب در گفت و‌گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ با اشاره به تجهیز ناوگان شهرداری در آستانه اشرفیه، اظهار کرد: با تلاش همکاران و پیگیری اعضا شورا یک دستگاه بنز مایلر ۱۰ چرخ و یک دستگاه بکهو لودر خریداری و در اختیار ناوگان شهرداری قرار گرفت.

وی با اشاره به میزان مبلغ هزینه شده برلی تجهیز ناوگان شهرداری گفت: بنز مایلر با مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان و بکهو لودر با مبلغ ۶۷۰ میلیون تومان خریداری شده است.

شهردار آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه تجهیز ناوگان موتوری در شهرداری باعث تسریع در روند کارهای عمرانی می شود، تصریح کرد: متأسفانه ناوگان موتوری شهرداری در حال فرسوده شدن بودند که با تجهیز این دو موتور علاوه بر صرفه جویی هزینه، روند کارهای عمرانی در این شهر افزایش پیدا می کند.

دانش شکیب با تاکید بر همراهی در توسعه شهر افزود: بخشی از هزینه خرید این دستگاه ها از محل پرداخت عوارض شهروندان محترم می‌باشد و امیدواریم شهروندان گرامی با پرداخت بموقع عوارض ، شهرداری را در مسیر توسعه شهری یاری نمایند.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2