لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74072 شناسه خبر: 74072

طی این هشت سال یک ریال کار اقتصادی انجام نداده ام

کاندیدای یازدهمین دوره و نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی که یک نماینده باید داشته باشد گفت: همواره سعی کردم صداقت در گفتار و رفتار را دارا بوده و در طی این هشت سال من و‌ خانواده ام حتی یک ریال کار اقتصادی انجام نداده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛در آخرین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی محمد حسین قربانی با حضور در فرمانداری آستانه اشرفیه نام نویسی کرد.

قربانی که از وی به عنوان اصلی ترین کاندیدای مجلس شورای اسلامی نام برده می شود متولد سال ۱۳۴۴ و ساکن آستانه اشرفیه بوده و دارای مدرک تحصیلی دکتری دندانپزشکی است.

وی نماینده دوره نهم و دهم مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی بوده و هم اکنون نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی است.

محمد حسین قربانی پس از ثبت نام و در گفت و گو با خبرنگاران می گوید یک نماینده باید پاسخ گو افکار عمومی بوده و در راستای حل مشکلات مردم گام بردارد.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم در عرصه نمایندگی افتخار بسیار بزرگی است گفت برای بنده بستر های بسیار زیادی برای پذیرفتن پست های دولتی به مانند معاونت بعضی از وزارت خانه ها فراهم بود ولی من خدمت به مردم را به پذیرفتن پست های دولتی ترجیح می دهم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد نماینده مجلس به عنوان قانون گذار باید خودش قوانین کشور را رعایت کند زیرا قوانین کشور در مجلس و‌ توسط نمایندگان تصویب می شود و اگر خوده نماینده قانون را رعایت نکند مشکلاتی قطعا ایجاد می شود.

محمد حسین قربانی به میزان هزینه خود در انتخابات مجلس اشاره کرد و می گوید مهمترین شعار من در زندگی صداقت و راست گویی است و در دوره نهم مجلس ۲۳ میلیون و در دوره دهم زیر ۵۰ میلیون تومان هزینه کردم زیرا معتقدم مردم باید به افراد شایسته و عملکرد ها رای بدهند.

وی مدعی است اصل شفافیت باعث اعتماد مردم می شود به همین دلیل بنده در دوره نهم و دهم تنها نماینده مجلس بودم که بر اساس اصل قانون اساسی لیست اموال خود و خانواده خودم را تقدیم قوه قضائیه کردم که خوشبختانه اخیرا این شفافیت اموال با تعامل قوه قضائیه و مجلس در حال همه گیر شدن است.

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی مدعی است یک ریال در این هشت سال کار اقتصادی نکرده و هرکسی مدرکی دارد که من و یا یکی از اقوامم کار اقتصادی کرده است بیاید و آن اموال را تقدیمش کنم.

قربانی اعتقاد دارد که یک نماینده مجلس باید خود را در قبال ۸۳ میلیون ایرانی مسوول بداند و برای ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی کشور با استفاده از رهنمود های مقام معظم رهبری تلاش کرد.

وی عملکرد مجلس نهم را از مجلس دهم بهتر می داند ولی مدعی است در همین مجلس هم اقدامات خوبی به مانند تصویب طرح جامع هوای پاک، طرح قانون جامع ایثارگری و طرح حمایت از معلولان که بنده یکی از طراحانش بودم یکی از مهمترین طرح های مجلس دهم بوده است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد دوره دوم نمایندگی بنده در مجلس مواجه شد با خشکسالی کارهای عمرانی در کشور و آن هم دلیلش جنگ اقتصادی بوده است ولی در همین مدت هم تمام روستاهای آستانه اشرفیه از نعمت آب شرب و‌ گاز برخوردار هستند و گرید بیمارستان کوثر و چشم پزشکی این بیمارستان به یکی از قطب های گیلان تبدیل شده است.

قربانی می گوید بیمه کارگران ساختمانی و ساخت درمانگاه تامین اجتماعی بزرگترین افتخار بنده بوده است که در آن به مردم که دارای دفترچه تامین اجتماعی هستند خدمات رایگان داده می شود.

بیش یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی بیمه شده و هزار نفر در آن آستانه اشرفیه بندر کیاشهر است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2