لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74047 شناسه خبر: 74047

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

تعداد پرونده‌های ورودی در آستانه‌اشرفیه زیاد است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه تعداد پرونده‌های ورودی در آستانه‌اشرفیه زیاد است، افزود: متأسفانه علیرغم تلاش‌های انجام‌شده، میزان پرونده‌های باز در این شهرستان بسیار زیاد است و برای حل این مشکل اخیراً جلسه‌ای بین مسؤولان مربوطه برگزارشده تا مشکلات مرتفع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه استکبار برای تبلیغات علیه ملت ایران، فیلم و کتاب‌های بسیار زیادی را ساخته‌اند، اظهار کرد: یهودیان با ترفند ضد بشریت خواندن ایران در بین جوامع مختلف در حال ایجاد تفرقه است و برای انجام این کار کتاب‌های بسیاری را نوشته و فیلم‌های بسیار زیادی را ساختند.

وی با اشاره به ویژگی‌های حزب دانشجویی گفت: اصل حزب دانشجویی مبارزه با استکبار و فساد است لذا نباید دانشگاه نردبان پیشرفت افراد سیاسی بوده و از این قشر متفکر برای پیشبرد اهدافِ احزاب سیاسی خود استفاده کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه مسؤولان باید به شورای عالی انقلاب فرهنگی توجه کنند، تصریح کرد: تصمیمات شورای عالی بسیار مهم است ولی جلسات این شورا که هرچند وقت یک‌بار تشکیل‌شده و رئیس‌جمهور که رئیس این شورا هم هست هر دفعه با یک عضو این شورا اختلاف دارد لذا درخواست دارم مسؤولان به شورای عالی انقلاب فرهنگی توجه ویژه کنند.

طیبی با تأکید بر برنامه ویژه استکبار برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب افزود: دشمن سعی دارد به مردم بگوید که نظام اسلامی و انقلاب ناکارآمد بوده و دیگر توان اداره کشور را ندارد که اگر این تفکر در بین جوانان رواج پیدا کند اتفاقات ناگواری می‌افتد.

وی لازمه ایجاد آرامش جامعه را تصمیمات درست مسؤولان در مواقع حساس دانست و بیان کرد: مسؤولان نباید با اقداماتی به‌مانند افزایش یک‌شبه قیمت بنزین باعث التهاب جامعه شوند و به‌جای ایجاد آرامش در بین مردم بگویند ماهم جمعه صبح متوجه شدیم که قیمت‌ها افزایش پیداکرده است!

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با درخواست از دولت برای ایجاد امید در بین مردم گفت: مردم از دولت انتظار دارند به‌مانند رئیس قوه قضائیه یک حرکت روبه‌جلو برداشته و امید را در بین مردم و جامعه گسترش و مشکلات اقتصادی کشور را هرچه سریع‌تر حل کنند.

طیبی با اذعان به اینکه بیانات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش قیمت بنزین باعث کاهش التهاب در جامعه شده است، تصریح کرد: آشوب‌های اخیر طی ۷۲ ساعت جمع شده و مقام معظم رهبری با بصیرت، بینش سیاسی و‌ صحبت به‌موقع خود از ایجاد اختلاف در بین مسؤولان جلوگیری کرده و جامعه را از التهاب خارج کرد زیرا بسیاری از افراد منتظر بیانات مقام معظم رهبری بودند.

وی با اشاره به تحرکات استکبار برای ایجاد آشوب در کشور گفت: طراحان اغتشاشات اخیر بازهم در حال برنامه‌ریزی هستند تا در روزهای آینده به‌مانند روز دانشجو، ۲۲ بهمن، ۱۲ بهمن و‌ انتخابات اتفاقاتی را رقم بزنند که مردم قطعاً با بصیرت خود اجازه چنین کاری را به استکبار نمی‌دهند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه تعداد پرونده‌های ورودی در آستانه‌اشرفیه زیاد است، افزود: متأسفانه علیرغم تلاش‌های انجام‌شده، میزان پرونده‌های باز در این شهرستان بسیار زیاد است و برای حل این مشکل اخیراً جلسه‌ای بین مسؤولان مربوطه برگزارشده تا مشکلات مرتفع شود.

طیبی با تأکید بر رواج فرهنگ انتظار در جامعه خاطرنشان کرد: اگر فرهنگ انتظار و مهدویت را در بین دانش آموزان و جامعه گسترش داده و امام زمان را برای مردم معرفی کنیم بسیاری از مشکلات جامعه حل می‌شود.

وی لازمه گسترش فرهنگ انتظار در جامعه را وحدت بین نیروهای متدین عنوان کرد و گفت: باید نیروهای انقلابی و متدین در جامعه با یکدیگر وحدت داشته و برای گسترش فرهنگ انتظار در جامعه تلاش کنند زیرا در غیر این صورت نمی‌توان امام زمان را برای مردم معرفی کرد.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2