لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74036 شناسه خبر: 74036

هرکدام از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام چه گفتند؟

هریک از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام به جمع خبرنگاران آمده و به بیان دیدگاه سیاسی خود پرداختند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ ارسلان قاسم نژاد می گوید هدفم از ورود به انتخابات اصلاح امور اقتصادی کشور با توجه به شرایط کشور است زیرا معتقدم می شود با تعامل مشکلات را حل کرد.

وی با اشاره به گرایش سیاسی خود گفت من اهل حزب خاص سیاسی نیستم و به طور مستقل عمل می کنم و دوست دارم در صورت موفقیت در انتخابات در کمیسیون اقتصادی فعالیت کنم.

محمد علی رمضانی دستک پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت افتخارم این است جزو خاندان اصولگرایی هستم و سعی دارم با پیروی از منویات مقام معظم رهبری سعی در حل مشکلات کشور گامی بردارم.

وی با اشاره نگاه تحول خواه خود می گوید شعار من حفظ اخلاق و وحدت و نگاه تحول خواه در امور معیشتی کشور و جامعه است.

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد تنها را پیشرفت شهرستان در حوزه های مختلف وحدت همه نیروهای دلسوز شهرستان است.

رمضانی میزان هزینه در انتخابات را در دوره نهم و دهم ۹۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت اگر همه کاندیداها به شفافیت اعتقاد داشته باشند حاضرم تمام ریز هزینه های خود را اعلام کنم و این مبالغ توسط ۱۵۰ نفر از دوستانم پرداخت شده است.

ریحانه احمدی دهکاء مهمترین ویژگی یک نماینده خوب را قانون گذاری می داند و معتقد است مردم باید به نماینده ای رای دهند که الفبای قانون گذاری در مجلس را دانسته و برای مصلحت مردم و تحقق آرمان امام راحل(ره) گام بردارند.

وی می گوید با توجه به رشته دانشگاهیم علاقه مندم در کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی فعالیت کنم.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به قوانین داخلی مجلس اشاره کرد و گفت: ما از اول مجلس مشروطه تا به این لحظه ۴۰ هزار قوانین نوشته داریم که باید کاندیداها به آن توجه کرده و این قوانین را بدانند.

وی می گوید هزینه زیادی در انتخابات نمی کنم و ۱۵۰ میلیون تومانی که در این دوره و ۸۰ میلیون تومان دوره قبل همه از هزینه شخصی بنده و شوهرم پرداخت شده است.

جهانبخش رضاپور ششکل پس از ثبت نام گفت هدفم از شرکت در انتخابات احیا و ارتقاء شخصیت فرهنگی آستانه اشرفیه و مردم این شهرستان در کشور و ایجاد رونق تولید و اشتغال در جامعه است.

وی می گوید اهل هیچ جناح سیاسی نیست و دوست دارد به عنوان یک کشاورز ساده و قدیمی در کمیسیون کشاورزی و با توجه به تجربه کاری در کمیسیون برنامه و بودجه فعالیت کنم.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2