لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=74006 شناسه خبر: 74006

یک حقوق دان دومین ثبت نام کننده در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه

دومین روز ثبت نام انتخابات مجلس در آستانه اشرفیه با ثبت نام کاندیدای سابق شورای اسلامی شهر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در آخرین ساعات دومین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در آستانه اشرفیه، یک حقوق دان با حضور در فرمانداری آستانه اشرفیه نام نویسی کرد.

فرهاد رضی پس از نام نویسی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دلیل حضورم در انتخابات حس مسوولیت نسبت به جامعه است، اظهار کرد: در آستانه اشرفیه یکسری مشکلات وجود دارد و همه ما به عنوان فردی از جامعه در قبال استان و شهرستان ما مسوولیت داریم که باید انجام وظیفه کنیم و من به همین دلیل پا به عرصه انتخابات گذاشتم.

وی با اشاره به راهکار های وی برای حل مشکلات آستانه اشرفیه گفت: دراین چندسال عدم همدلی میان بعضی از مسوولان وجود داشته است و من با استفاده از تجربیات خود سعی دارم این مشکلات و عدم همدلی را حل کنم.

رضی با اذعان به اینکه تحول بدون همدلی امکان پذیر نیست افزود: اگر می خواهیم شهری اباد داشته باشیم باید میان مسوولان ههدلی و‌ اتحاد ایجاد شود زیرا داشتن شهری آباد در گرو همدلی است‌.

وی از عدم وابستگی خود به حزبی های خبر داد و بیان کرد:روحیات من به اصولگرایان نزدیک تر است ولی عضو هیچ حزب سیاسی نبوده و به طور مستقل در انتخابات شرکت کردم.

کاندیدا یازدهمین دوره انتخابات مجلس در آستانه اشرفیه با بیان اینکه خرج زیادی در انتخابات انجام نمی دهم گفت: سعس بر این دارم خرج زیادی در انتخابات نکنم و‌ اگر تصمیم بر خرج کردن شد تا سقف بیش از ۵۰ میلیون تومان در توان من نیست و‌همانم از درآمد خودم است و هنوز خانواده ام از شرکت در انتخابات بی خبرند.

به گزارش آستان‌خبر؛ فرهاد رضی در سال ۱۳۴۰ به دنیا آمده و در رشته حقوق عمومی دارای مدارک فوق لیسانس است همچنین وی کاندیدای دوره اول و پنجم مجلس شورای اسلامی بوده است.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2