لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73985 شناسه خبر: 73985

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه

دیدار با خانواده معظم شهداء وظیفه تک تک مسئولان و گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است+ تصاویر

اسماعیل تیغ نورد جلالی رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه عصر امروز در حاشیه دیدار با خانواده سردار شهید حمید رضا مصطفی دوست و شهیدان قربانعلی و اسماعیل رنجبر از برگزاری جشن حماسه ۹ دی ۵۷ مردم آستانه اشرفیه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه عصر امروز در حاشیه دیدار با خانواده سردار شهید حمید رضا مصطفی دوست و شهیدان قربانعلی و اسماعیل رنجبر از برگزاری جشن حماسه ۹ دی ۵۷ مردم آستانه اشرفیه خبر داد.

اسماعیل تیغ نورد جلالی با بیان اینکه حماسه ۹ دی ۱۳۵۷ و قیام مردم آستانه اشرفیه بی شک یکی از ماندگارترین و بی‌نظیرترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می آید گفت: مردم آستانه در ۹ دی ۵۷ با بصیرت، هوشیاری و پیروی از ولایت بر علیه نظام ستمگر طاغوت و رژیم منحوس پهلوی قیام کردند و با بصیرت خود به استقبال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رفتند.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه در این دیدار ضمن تقدیر از مقام شامخ شهیدان افزود: طبق بیانات رهبری معظم انقلاب، تکریم شهیدان و تعظیم در برابر خانواده‌های صبور آنان، واجب بزرگ امروز و همیشه ماست.

اسماعیل تیغ نورد جلالی دیدار با خانواده معظم شهدا را وظیفه تک تک مسئولان و گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

محمد دانش شکیب، شهردار آستانه اشرفیه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از پدر گرامی سردار شهید حمید رضا مصطفی دوست به عنوان یکی از خیرین آستانه اشرفیه افزود: خانواده های معظم شهدا الگوی بی نظیری برای ملت ایران هستند و امروز ایران اسلامی با ایثارگری و مجاهدت شهدای گلگون کفن و صبر خانواده‌ های معظم آنها بر بر قله ‌های رفیع اقتدار ایستاده است.

به گزارش آستان‌خبر؛ در این دیدار که به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه و با حضور محمد دانش شکیب، شهردار آستانه اشرفیه، اسماعیل تیغ نورد جلالی، رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه، سرهنگ پاسدار محمد نیک فطرت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آستانه اشرفیه، امیر ترومیده، مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت و خانواده معظم این شهداء برگزار گردید، ضمن پاسداشت فداکاری های این شهداء از خانواده های این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2