لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73939 شناسه خبر: 73939

الاغ شیرده و سندروم پسا اینترنت!

یکی از پیشنهادات سوفسطایی حقیر در همین ستون از قوه به فعل به درآمده و دولت با جدی گرفتن اقتصاد خر، بخشنامه تولید شیر الاغ را ابلاغ کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان یکی از مشکلات ما طنز نویسندگان در مقاطعی کمبود سوژه است که مجبور می‌شویم از هیچ برای خودمان سوژه بتراشیم و به زمین زمان‌ گیر بدهیم تا بتوانیم چهار خط طنز بنویسیم؛ اما این چند روز که اینترنت قطع بود و راه‌های مواصلاتی ما با نشریات مسدود، سوژه پشت سوژه بود که هدر می‌رفت! از باخت تیم ملی به عراق و پایان ماه‌عسل ویلموث گرفته تا سوژه‌هایی مثل تولید نان و پروتئین از هوا توسط ناسا، مصاحبه منتشر نشده از گلوله شلیک‌شده از اسلحه نجفی، جریمه غول‌های خودروسازی به اتهام ایجاد باند فروش فولاد البته در آلمان (!) و …

الآن هم به‌سلامتی یکی از پیشنهادات سوفسطایی حقیر در همین ستون از قوه به فعل به درآمده و دولت با جدی گرفتن اقتصاد خر، بخشنامه تولید شیر الاغ را ابلاغ کرده است! نه پدر جان شوخی کجا بود؟! شوخی شوخی با شیر الاغ هم شوخی…

اصل بخشنامه به روایت جراید: معاون سازمان دامپزشکی: بخشنامه مدیریت بهداشتی تولید شیر الاغ ابلاغ شده است و تولیدکنندگان می‌توانند تحت نظارت سازمان دامپزشکی اقدام به تولید این محصول کنند.

به گزارش تسنیم، علی‌اصغر ماکنلی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بخشنامه بهداشتی در سازمان دامپزشکی برای تولید شیر الاغ وجود دارد گفت: بخشنامه مدیریت بهداشتی تولید شیر الاغ ابلاغ شده است و تولیدکنندگان می‌توانند تحت نظارت سازمان دامپزشکی اقدام به تولید این محصول کنند.

ملاحظه فرمودید…همین خری که تا دیروز همه بر این باور بودند که «غیر از خریت ز خر محال است» و در خوش‌بینانه‌ترین حالت “فرمت گوش الاغی” موردپسند برخی بانوان در جراحی‌های زیبایی بود، الآن در حال سروری و آقایی در لبنیات است و پنیر این جاندار بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد! در حقیقت بعد از نمایش دوشیدن شیر الاغ در برنامه میدون (ظاهراً فقط جایگاه تولید شیر گرگ آرم تیم رم خار داشت) الآن قبح پرداختن به اقتصاد خر ریخته و با بخشنامه سازمان دامپزشکی، تولید لبنیات الاغ روی غلتک افتاده است.

البته پوست، روغن و گوشت خر هم در کشورهای آسیایی به‌ویژه چین مشتری فراوانی دارد و دوستان اگر روی همین پلت فرم مجوز تولید گوشت قرمز و سایر تولیدات دامی الاغ را صادر و زمینه صادرات آن‌ها را فراهم نمایند، نور علی نور است.

فقط پیش خودمان بماند قطعاً با صدور مجوز پرورش خر و افزایش تعداد این موجودات دوست‌داشتنی یک عده ممکن است هوس کنند ره صدساله را با این زبان‌بسته‌ها یک‌شبه طی کنند و بارشان را نجومی ببندند. فلذا عزیزان بازرسی به‌ویژه بازرسان حوزه رستوران‌ها و کبابی‌ها کمی بیشتر حواسشان را جمع کنند و اگر اطراف رستوران افساری، پالانی چیزی دیدند کمی شاخک‌هایشان را حساس‌تر کنند که خدای‌ناکرده برخی رستوران‌ها چلوکباب بختیاری را به قیمت یک ساندویچ خر در آسیای میانه با مشتریان حساب نکنند! از ما گفتن بود…

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2