لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73743 شناسه خبر: 73743

معاون استاندار گیلان در مراسم معارفه فرماندار جدید آستانه‌اشرفیه چه گفت؟!+تصاویر

مراسم معارفه فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه روز گذشته با حضور معاون هماهنگی این امور اقتصادی استاندار گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندار سابق و فعلی شهرستان‌ آستانه‌اشرفیه روز گذشته بدون حضور اصحاب رسانه و در جمع کارمندان فرماندار در سالن اجتماعات این شهر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان برگزار شد.

آرش فرزام صفت در مراسم با بیان اینکه تلاش در جهت بهبود فضای کسب‌وکار و رشد اقتصادی را ضامن امنیت و آرامش سیاسی است، اظهار کرد: نقش فرمانداران در راهبری اقتصادی و کاهش معضل بیکاری تعیین‌کننده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خدادادی شهرستان آستانه‌اشرفیه بیان کرد: وجود رودخانه سپیدرود، محصولات کشاورزی عمده مثل برنج و بادام‌زمینی فرصت خوبی برای برنامه‌ریزی توسط مدیران اجرایی ایجاد می‌کند.

معاون هماهنگی این امور اقتصادی استاندار گیلان با تأکید بر حفظ همدلی و همراهی کارکنان فرمانداری گفت: اگر محوریت خدمت به مردم توسط کارگزاران نظام مدنظر قرار گیرد، همسویی و هم‌راستایی در تمامی ارکان اتفاق خواهد افتاد.

فرزام صفت از وجود بارگاه سید جلال‌الدین اشرف و آرامگاه دکتر معین به‌عنوان فرصتی فرهنگی و اجتماعی بی‌نظیر برای شهرستان آستانه‌اشرفیه یاد کرد.

در پایان این مراسم با تدیر از زحمات قریب چهارسال حیدری، یونس محمودی به عنوان فرماندار جدید شهرستان آستانه‌اشرفیه منصوب شد.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2