لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73728 شناسه خبر: 73728

نخستین خشت کج استانداری بر دیوار سرپرستی فرمانداری آستانه‌اشرفیه

طبق پیش‌بینی‌ها مراسم معارفه سرپرست فرمانداری آستانه‌اشرفیه در جمع کارمندان این اداره و با ممانعت از ورود اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ پیش از ظهر امروز و طبق خبر اعلام‌شده از سوی پایگاه خبری آستان‌خبر مراسم تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید شهرستان آستانه‌اشرفیه در جمع کارمندان فرمانداری و با حضور آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان برگزار شد.

تعدادی از اصحاب رسانه شهرستان آستانه‌اشرفیه برای پوشش خبری این مراسم از ساعاتی قبل در فرمانداری این شهرستان حضور پیداکرده که مسؤولان فرمانداری از حضور خبرنگاران شهرستان ممانعت کردند.

این اتفاقی در حالی رخ داد که امروز صبح یونس محمودی در املش در مراسمی در فرمانداری این شهرستان و با حضور محمود قاسم نژاد سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گیلان تکریم شد که ازقضا رنجبر نیز به سرپرستی فرمانداری املش منصوب شد و ادعای قطعی نبودن حکم محمودی در آستانه‌اشرفیه دلیل برگزاری مراسم پنهانی را کان لم یکن می‌کند.

تدبیر تبعیض‌آمیز مجری دولت تدبیر و امید در استان چه توجیهی جز پررنگ شدن رنگ شائبه‌های فضای مجازی ازجمله برگزاری مراسم آرام به‌منظور بیان نشدن مواردی از سوی فرماندار سابق دارد و در مقابل چهره افراد مختلف ازجمله اعضای شورای اداری که از شنبه به فرمانداری برای پیگیری امور مراجعه کرده  و شاهد تغییر یکهویی در صندلی فرمانداری هستند خالی از لطف نیست.

به نظر می‌رسد استانداری گیلان و به تبع آن فرمانداری نخستین خشت کج را بر دیوار عملکردی سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه نهاده و امیدواریم که این بی‌تدبیری تا ثریای عمر خدمتی ادامه نداشته باشد.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2