لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73715 شناسه خبر: 73715

در واکنش به پیشنهاد عجیب محمددوست صورت گرفت؛

پیشنهاد شهروند آستانه‌ای: شهرک سردیس بسازید!

یکی از شهروندان آستانه‌اشرفیه با اشاره به پیشنهاد یکی از اعضای شورای شهر برای ساخت سردیس قهرمان کاراته جهان از شورای شهر خواست تا شهرک سردیس را برای ارائه پیشنهاد بعدی مسؤولان در مکانی مناسب احداث کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در پی درخواست نرجس محمددوست عضو شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه برای نصب سردیس سارا بهمنیار، قهرمان گیلانی کاراته جهان به هیئت‌رئیسه شورا یکی از شهروندان آستانه‌ای خواستار ساخت شهرک سردیس در این شهر شد.

در نامه محمددوست به شورای اسلامی شهر آمده وفق به ماده ۷۱ قانون شوراها بند ۲ بررسی و شناخت کمبودها، نیازها و نارسایی‌های اجتماعی فرهنگی آموزشی بهداشتی اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابیه و تهیه طرح‌ها و پیشنهادها با توجه به اهمیت تاریخ معاصر همان‌طور که مطلع هستید آستانه‌اشرفیه زادگاه و محل زندگی استعداد و نابغه کاراته دنیا سارا بهمنیار است لذا با توجه به تاریخ‌ساز بودن این دختر شهر پیشنهاد می‌شود سردیس سارا بهمنیار در جای مناسب ساخته و نصب گردد لذا خواهشمند است جهت در دستور کار قرار گرفتن و مصوب شدن آن اقدام لازم را مبذول نمایید.

در واکنش به این نامه، شهروند آستانه‌ای در نامه‌ای الکترونیکی نوشت: پیشنهاد می‌شود سایر اعضای شورای اسلامی شهر نیز به‌مثابه این عضو شورا و به‌دوراز معیارسنجی و با تکیه‌بر حس هم‌نوعی! پیشنهاد ساخت شهرک سردیس را برای داشتن موقعیت مکانی مناسب به‌منظور ارائه پیشنهادهای احتمالی ساخت سردیس از ورزشکاران و هنرمندان موفق گذشته، فعلی و آتی در عرصه‌های بین‌المللی ازجمله برادران عطار اشرفی یا اکبرنژاد یا سایر فرهیختگان و هنرمندان این دیار را در دستور کار قرار دهند.

در ادامه این نامه آمده که یکی از مهم‌ترین معیارهای ساخت سردیس معرفی شخصیت‌های مختلف به‌عنوان الگو برای اقشار مختلف جامعه است و این معرفی باید دربرگیری در عرصه‌های چندگانه  را داشته باشد و درست است که خانم محمددوست با شعار حضور فعال بانوان در شورا حضور پیداکرده ولی پیشنهاد می‌شود که این عضو شورا بامطالعه بیشتر، راه‌های بهتری برای تشویق دختر نابغه اهل آستانه‌اشرفیه و معرفی وی به‌عنوان الگوی ورزشی یا یک دختر موفق تا مقطع فعلی را به مردم در پیش گیرد.

در حسن ختام این نامه کوتاه آمده باید آگاه بود که ارائه برخی پیشنهادها ممکن است اثر سو برای خود فرد در حال تشویق یا تحمیل فشار به دیگر اقشار در پی داشته باشد.

باشد اقدامات بهتری برای کسب محبوبیت و شهرت بیابیم/

و من الله توفیق

شهروند آستانه‌ای

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2