لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73634 شناسه خبر: 73634

ملت ایران پرچم‌دار مبارزه با استکبار جهانی است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان با اذعان به اینکه دشمنی با استکبار باعث عزت انقلاب شده است، تصریح کرد: ملت ایران مبارزه با استکبار جهانی را پذیرفته و پرچم‌دار این مبارزه است و دیگر ملت‌های اسلامی با تبعیت از انقلاب با کشورهای غربی و آمریکا به مبارزه پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان و در صحن حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) با بیان اینکه استکبار سعی داشت تا دانش را نسبت به آرمان‌های انقلاب بدبین کند، اظهار کرد: در دین اسلام نسبت به شیطان‌ها روی خوش نشان داده نشده و پروردگار انسان را به مبارزه با کافر و ظلم تشویق می‌کند و آمریکا شیطان بزرگ است زیرا سعی دارد جوانان را به نظام بدبین کنند.

احمد طیبی با اشاره با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان به استکبارستیزی گفت: استکبار جهانی با همه ملت‌ها دشمن لوده و می‌خواهد همه کشورها را زیر سلطه خود قرار دهد و هیچ عقلی قبول نمی‌کند که جامعه و ملتش زیر بار زور برود لذا مسؤولان باید به این امر توجه کنند.

وی با اذعان به اینکه دشمنی با استکبار باعث عزت انقلاب شده است، تصریح کرد: ملت ایران مبارزه با استکبار جهانی را پذیرفته و پرچم‌دار این مبارزه است و دیگر ملت‌های اسلامی با تبعیت از انقلاب با کشورهای غربی و آمریکا به مبارزه پرداختند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه لازمه پیشرفت جامعه را توجه به جوانان در جامعه عنوان کرد و افزود: آمریکا با ایجاد جنگ رسانه‌ای در تلاش است تا جوانان را نسبت به وضعیت جامعه ناامید کند و اگر مسؤولان امید را به جامعه تزریق و از ظرفیت این جوانان استفاده کنند بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

انتهای پیام/۴۲۱۱


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2