لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68639 شناسه خبر: 68639

کلاهمان را بالاتر نگه داریم:

آش ترشی که ۱۰ بسم‌الله داشت/ هر ۱۰۰ متر از یک نفر متشکریم

بنرهای مردمی تقدیر از مسئولان در بلوار شهید شفیعی حکایت از اتمام آسفالت این بلوار پس از تاخیر چندماهه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ آسفالت مسیر بلوار شهید شفیعی (ابتدای جاده کیسم) به طول یک کیلومتر بااعتبار ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی راه و شهرسازی پس تأخیر چندماهه به دلایل مختلف ازجمله بارندگی و عدم زیرسازی در موعد مقرر به سرانجام رسید.

طبق گفته  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آستانه‌اشرفیه زیرسازی و آسفالت مسیر این بلوار با توجه به اینکه در محدوده شهری است بر عهده شهرداری آستانه‌اشرفیه بود اما با توجه به مشکلات اعتباری که شهرداری آستانه‌اشرفیه داشت توافقاتی حاصل شد تا این مسیر بااعتبارت ملی راه و شهرسازی آسفالت شود.

محمدحسین عزمی به وضعیت نامطلوب لاین دیگر بلوار شهید شفیعی اشاره کرد و افزود: متأسفانه زیرسازی سمت مقابل با توجه به اینکه در محدوده شهری قرار دارد توسط شهرداری آستانه‌اشرفیه انجام‌نشده است و به‌ناچار فعلاً فقط مسیر خاکی این مسیر که زیرسازی دارد و سهمیه قیر برایش دریافت شده است را آسفالت می‌کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به تأخیری که ایجاد شد هر دو طرف بلوار را آسفالت کنیم ولی چون زیرسازی یک‌لاین فقط آماده است و ما هم سهمیه قیر آن را دریافت کردیم به‌ناچار باید تنها یک‌لاین بلوار را آسفالت کنیم و با توجه به اهمیت بحث زیرسازی  باید آسفالت قدیمی مسیر توسط شهرداری آستانه‌اشرفیه کلاً برداشت و مجدداً زیرسازی آن انجام شود.

اما این روزها نصب بنرهای پرطمطراق سه بنر پنج‌در چهار متر از سوی اهالی! روستای سالستان و امشل و کسبه! میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف  منقش به تصاویر پنج عضو شورای اسلامی شهر، نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و فرماندار و همچنین راه و شهرسازی گیلان و رئیس راه و شهرسازی آستانه‌اشرفیه بیشتر از آسفالت فعلاً هموار این مسیر و به‌نوعی هم‌عرض این جاده است که بیش از آسفالت ۱۰۰۰ متری خودنمایی می‌کند و این یعنی به ازای هر ۱۰۰ متر آسفالت از یک مسئول قدردانی شده است.

نصب این‌گونه بنرهای تقدیر و تشکر آن‌هم برای پروژه‌هایی در این سطح، ضمن تأیید فرضیه همیشه قدردان بودن مردم آستانه‌اشرفیه از بعد تشویقی و ترغیبی خدمتگزاری از سمت مسئولان، این نکته را متذکر می‌شود که استقبال مسئولان از تقدیر مردم به این شکل برای این حد اقداماتشان، نشان‌دهنده حداکثر توانایی آنان در انجام امور به همین اندازه است و از طرفی دیگر با فرض صحت نصب بنر تقدیر از سمت مردم تا وقتی سقف آرزوهای ما برای شهر به همین حد باشد قطعاً توانایی مطالبه گری از مسئولانی که بالواقع انجام این‌گونه امور جزو وظایف لاینشک آنان محسوب می‌شود نخواهند داشت و در انتخاب‌های خود نیز چنین مواردی را بهانه آرای خود می‌کنند.

در کنار تقدیر از زحمات خالصانه برخی مدیران، هرچند در نگاهی منصفانه و البته مدیریتی حرفه‌ای به جای این سه بنر در پایان کار باید یک بنر عذرخواهی از مردم منطقه در آغاز، روند یا پایان پروژه برای تاخیر در پروژه و ایجاد برخی مشکلات در آمد و شد آنان در این مسیر نصب می‌شد که امیدواریم این آرزوی دیرینه مردم فرهنگ شهرستان در رفتار مدیریتی مسئولان لحاظ شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2